הלוחש לצלקת 》》העלמת צלקות:

הלוחש לצלקות - Vivo
העלמת צלקת בראש אצל vivo הלוחש לצקות

העלמת צלקת (Scar disappearance) הסתרת צלקות בישראל

העלמת צלקת fue השתלת שיער

 

הסוואת צלקות fue
הסוואת צלקות מהשתלת שיער בשיטת fue – תיקון הצלקות על ידי מילוי בפיגמנטציה מקצועית

צלקת השתלת שיער לדוגמא, או למשל תאונה שיצרה צלקת, כוויה או אפילו כתם לידה, הם סוג של סימנים שלפעמים עלולים להיות אכזריים. השתלת שיער fut מופיעה במקום הראשון בנזקי קרקפות, משום שצלקת הצליחו המנתחים לעשות השאלה – האם שיער? הצליחו להשתיל, והאם הקרחת התכסתה? הרשימה של הגברים המאוכזבים עם סימנים תמידיים של קרחת אזורית שלא כוסתה! ועוד קיבלו ב"מתנה" צלקת בראש במיוחד אחרי השתלת שיער… שלמרות שהשיטות להשתלת שיער השתפרו מאוד ללא ספק בשנים האחרונות, עדיין גורמות הן לחוסר הסתרת צלקות. גם בעבר – (הניתוח עם הקו, השתלת שיער תמיד נראתה מלווה עם צלקת בעורף). בשל השימוש הפרסומי הרב והנרחב בכל רשתות המדיה בטכניקות חדישות של השתלת שיער בכל רחבי העולם כולל בטורקיה,  המנתחים לא מספרים את האמת שיהיו צלקות לאחר ההשתלה הם גם אומרים שהכל יהיה מכוסה שיער. הגברים שעברו השתלה, ללא רבב נשארים עם צלקת קבועה לאחר ההליך!

העלמת צלקות

מיקרופיגמנטציה בקרקפת ועל צלקת השתלה נמצאת יעילת מאוד להסוות מקומות ריקים של שיער, את כל סוגי נשירות השיער, כמו גם קרחות על הקרקפת, כגון צלקת קרחתית, כוויות וסימני השתלות. הטכניקה להדמיית שיער של רביבו אילן התגלתה למובילה בתחום ויצרה מהפכה בטיפולי נשירת שיער לגברים בעיקר, ולכסוי הסתרת צלקת ותיקון צלקות לאחר השתלות שיער בפרט! התהליך הינו נחשב ליצירה אמנותית מיוחדת המסתירה את הצלקת או את הקרחת ובכך יוצרת כעין זקיקי שיער מגולחים שנראים ממש אמתים על הראש (כלומר בקודקוד היכן שאמור להיות שער). הפיתוח הוא מעין הליך קוסמטי לגברים הסובלים מכל סוג של נשירת שיער, ההליך נעשה ברגש כדי לסייע להסתיר צלקת, להעלים כוויות וכתמי לידה, וכמו גם את הספקטרום המלא של אלופציה אראטה ומילוי צלקות בראש באופן יסודי ומרשים.

העלמת צלקת | הדמית שיער לצלקת מהשתלה

צלקת מניתוח ראש – הסתרת צלקת והעלמה

הסתרת צלקות לפני אחרי

אומנות הקרקפת המתוחכמת שלנו מציעה העתקת מבנה של חוליית (יחידת) זקיק שיער שמועתק לאזור ללא שיער בקרקפת או בזקן כמו למשל בתמונות ברחבי האתר, בדרך כלל בין מפגש לשניים ובמרווח של מקסימום שבוע זה מזה, הופכת המציאות הקרחתית מריקה ומבריקה למלאת צפיפות אינדיבידואלית ויוצרת אשליה של שיער קצוץ מלא ובריא על הקרקפת (קרחת או צלקת) במיקרופיגמנטציה.

העלמת צלקת מניתוח ראש – vivo – הלוחש לצלקות

אילן מספק שני פתרונות ייחודיים ללקוחותיו:
1. טיפול נקודתי להסתרת קו צלקת אחורי לאחר ניתוח השתלת שיער, הכיסוי והסתרת הרצועות שנחתכו מהעורף בשיטת FUT נעשים במגע ובמילוי עדין ביותר של צמחים תת עוריים ומסתירים גם חורים של צלקות השתלת בשיטת FUE שיצרו על ידי לקיחת זקיקים יחידים של שיער מהאזור התורם.

2. תוצאה מידית וסיפוק מושלם לאשליה של שיער אמיתי קצר מלא וטבעי בצפיפות גבוהה יותר תוך דגש עבור אותם לקוחות עם אזור של שיער תורם לא מספיק שנכשלו עם השתלות שיער.

העלמת צלקות

העלמת צלקות מניתוח ראש
העלמת צלקות מניתוח ראש

אלופציה בזקן

אלופציה בזקן
אלופציה בזקן

הדמיית שיער בראשון

4 תגובות

 • iR

  תודה אחי היקר 👆

 • iR

  הי, תודה. אתה יכול ללחוץ על הסימן של הוואצאפ באתר ולשלוח תמונות לשם

 • אלי תורג'מן

  יש לי צלקת בראש מניתוח שעברתי בילדות. אני רואה את התמונות זה ממש כאילו העלמת להם את הצלקות מהראש בכלל. זה נראה טוב מאוד הייתי רוצה לקבל יותר פרטים אם אפשר ליצור איתי קשר?

 • גיא מרום

  אלוף. פשוט אלוף.
  כאחד שעבר השתלת שיער גרועה בארץ ממליץ על רביבו גם על מילוי קרחות וגם על כיסוי הצלקות אין עליך בעולם

Leave a Reply

Call Now Button