לפני ואחרי,  צלקות,  קרחת

מיקרופיגמנטציה אחרי השתלה – מיקרו פיגמנטציה לאחר השתלת שיער

מומחה

מיקרופידמנטציה לאחר השתלה

מיקרופיגמנטציה לאחר השתלה - מיקרו פיגמנטציה אחרי השתלת שיער - חובה!

מיקרופיגמנטציה אחרי תהליך של השתלת שיער הוא מצב של תיקון, אשר ממלא את החוסר בעזרת הדמיות זקיקי שיער בקרקפת.

תיקון – מילוי לאחר השתלת שיער: הדמיית שיער (עוד לא סיימנו!) דרוש טיפול נוסף


השתלת שיער.  ברוב די מכריע של מקרים שהשתלה מביאה את המטופל לחוסר שקט נפשי ולתור אחרי טיפולים לשיפור המראה, ישנו טיפול קוסמטי מוקסם אשר משמש כתחליף זקיקי שיער קצוץ ומשלים מקומות ריקים בהדמיית מיקרופיגמנטציה, אותו מבצע מומחה למילוי פיגמנטים.

לאורך כל הטיפול מראשיתו ועד סופו מלווה הוא בהקפדה רבה על פיזור נכון בחורים ובצלקות שנותרו בקרקפת. הופעתם של החתכים הללו ילוו את מושתל השיער לאורך כל חייו ולא יצמח בהם שיער.

חורים בראש משנים באופן דרמטי את הדימוי וההערכה העצמית של המושתל ולא פעם השתלת שיער אינה משיגה את היעדים ואת תיאום הציפיות שלה למטופל, משום שמטפל לא מיומן מספיק ולא מנוסה בפרספקטיבה רחבה בשימוש בטכניקות אומן ועוד.

נציין עוד שבמקרים שבהם המקריח מקריח רק באזור הפוני או רק בחלק הקדמי של השיער, אחוזי ההצלחה של השתלות מסוג זה גדולים. חשוב גם שלא להתייאש ובכל מקרה אם לא מרוצים מההשתלה, ניתן למצוא מטפל הגון שיוביל את המטופל למקום אליו הוא חשק להגיע.

הטיפול "במושתלי שיער" דורש ידע ודיוק קפדני גם באזור התורם ומחוץ לו וגם במסגרות שנראות כמו ראש בובה. לפני כן, יש להגדיר את מטרת התיקון של ההשתלה בבירור כי לא נעשה שימוש בהשתלת שיער ובהחדרת זקיקים אמיתיים של שיער אלא במיקרופיגמנטציה לצורך הדמיה ומילוי הקרקפת, עיבוי והשחרת המשטחים הריקים.

והכי הכי חשוב

אין יאוש בעולם כלל

הדמיית שיער לצלקות אחרי השתלת Fue

השתלת שיער לפני מיקרופיגמנטציה
תוצאות של השתלות שיער

תוצאה של הדמיית שיער לאחר השתלת שיער fue

תוצאות אחרי השתלת שיער
תוצאות אחרי השתלת שיער ולאחר מילוי קרקפת. השחרת שיער אצל אילן

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button