לפני ואחרי,  צלקות,  קרחת

מיקרופיגמנטציה אחרי השתלה – מיקרו פיגמנטציה לצלקת לאחר השתלת שיער

מומחה

מילוי הדמיית זקיקי שיער לגברים אחרי השתלת שיער
מילוי שיער בהדמיית זקיקי שיער לגבר לאחר השתלה

מיקרופיגמנטציה אחרי השתלת שיער

מיקרו-פיגמנטציה אחרי תהליך של השתלת שיער הוא מצב של תיקון, אשר ממלא את החוסר בעזרת הדמיות זקיקי שיער בקרקפת.

תיקון – מילוי לאחר השתלת שיער: הדמיית שיער (עוד לא סיימנו!) דרוש טיפול נוסף


השתלת שיער.  ברוב די מכריע של מקרים שהשתלה מביאה את המטופל לחוסר שקט נפשי ולטור אחרי טיפולים לשיפור המראה, ישנו טיפול קוסמטי מוקסם אשר משמש כתחליף זקיקי שיער קצוץ ומשלים וממלא מקומות ריקים בהדמייתש ער מיקרו -פיגמנטציה, אותו מבצע מומחה למילוי פיגמנטים.

לאורך כל הטיפול מראשיתו ועד סופו מלווה הוא בהקפדה רבה על פיזור נכון בחורים ובצלקות שנותרו בקרקפת. הופעתם של החתכים הללו ילוו את מושתל השיער לאורך כל חייו ולא יצמח בהם שיער.

חורים או צלקות בראש משנים באופן דרמטי את הדימוי וההערכה העצמית של המושתל ולא פעם השתלת שיער אינה משיגה את היעדים ואת תיאום הציפיות שלה למטופל, משום שמטפל לא מיומן מספיק ולא מנוסה בפרספקטיבה רחבה בשימוש בטכניקות אומן ועוד.

נציין עוד שבמקרים שבהם המקריח מקריח רק באזור הפוני או רק בחלק הקדמי של השיער, אחוזי ההצלחה של השתלות מסוג זה די גדולים. חשוב גם שלא להתייאש ובכל מקרה אם לא מרוצים מההשתלה, ניתן למצוא מטפל הגון שיוביל את המטופל למקום אליו הוא חשק להגיע.

הטיפול "בצלקות מהשתלת שיער" ומאלופציה אראטה דורש ידע ודיוק קפדני גם באזור התורם ומחוצה לו וגם במסגרות שנראות כמו ראש בובה. לפני כן, יש להגדיר את מטרת התיקון של ההשתלה בבירור כי לא נעשה שימוש בהשתלת שיער ובהחדרת זקיקים אמיתיים של שיער אלא במיקרופיגמנטציה לצורך הדמיה ומילוי הקרקפת, עיבוי והשחרת המשטחים הריקים.

והכי הכי חשוב

אין יאוש בעולם כלל

הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לצורך תיקון הצלקות אחרי השתלת שיער בשיטת Fue | מבצע: Vivo

צלקות אחרי השתלת שיער
לפני ואחרי תיקון צלקות מהשתלת שיער בשיטת fue הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לצלקות השתלה

 

השתלת שיער לפני מיקרופיגמנטציה
תוצאות של השתלות שיער – מאכזב.

תוצאה של הדמיית שיער לאחר השתלת שיער fue

Leave a Reply

Call Now Button