לפני ואחרי,  צלקות,  קרחת

צלקות ראש | תיקון צלקת מהשתלה

הדמיית שיער לצלקת
הדמיית שיער לצלקות אחרי השתלת שיער
צלקת מהשתלה
צלקת מהשתלה

צלקות שיער בקרקפת – הדמיית שיער לצלקות מהשתלה

זהו תהליך יישומי שמשתמשים במכשירים וגוונים טכניים שתוכננו במיוחד אשר פותחו עבור תיקון אזור ריק או דליל משיער. הקרקפת נראית לאחר מכן עם צורה של אפקטים קטנים. בטורקיה קוראים לזה בכמה שמות כולל הדמיית שיער, קעקועי שיער, או צביעת שיער קבועה חלקית.

אצלנו בישראל כמובן בהתאם למדידות הפנים ובסימון אזורי או חלקי שיש לדמות, הדמיית השיער מושלמת תוך 3 עד 5 שעות! זה ממש לא כמו ניתוח, ואנשים יכולים להמשיך בעבודתם לאחר הטיפול. האזור מאולחש ומורדם בקרמי הרדמה למניעת כאב לרגישים במיוחד. הדמיית שיער, אם עושים אותה אצל מומחה מספקת שימוש ועמידה בתווך של כ 3-5 שנים בהתאם למבנה העור של האדם.

הדמיית שיער לגברים 100% גוון מיקרו -פיגמנטציה טבעית | vivo ישראל

מדוע הדמיה ממוחשבת של שיער על צלקת או על קרחת אינה עונה על הציפיה? 

מיקרופיגמנטציה לאחר השתלה

טיפ: אם המחיר שקיבלת מהמתחרים שלנו נמוך – תחשב פעמיים אם כדאי לך להתקרב למטפל שהציע את המחיר הנמוך, סביר להניח שתשלם על זה ביוקר. רובם קונים מכונות לעיצוב ואיפור קבוע בגבות במחירים שמתחילים מ־500 ש"ח למכשיר פשוט ועד ל-7,000 דולר למכשירים מתקדמים, וגם מחירי החומרים הם בהפרשים עצומים זה מזה.

אל תתפשר, תשאף לטוב ביותר!

הדמיית שיער

לפרטים חייג: 0537553665

מומחה לתיקון צלקות וקרחות ראש , חורים בזקן ובקרקפת יכולים להיראות הרבה הרבה הרבה יותר טוב…

 מילוי פיגמנטיה לזקן עם חורים (אלופציה)

טיפול שני – אלופציה בזקן – טשטוש צלקות מילוי פיגמנטים

 

לפני ואחרי טיפול – אלופציה אראטה

תיקון צלקת מהשתלה בישראל: צלקות בקרקפת (סקאלפ-scalp) הן ללא ספק הדור הבא שצריך להתמודד איתן אחרי השתלות שיער מס 1 בישראל הסתרת צלקות השתלת שיער. · תיקון פלאגים במיקרופיגמנטציה

8 תגובות

  • אבי

    המלצה. תודה רבה על תיקון של צלקת של השתלת שיער. האמת שלא ידעתי שתישאר לי צלקת מאחרי הראש אחרי שאעבור תהליך של השתלת שיער פשוט לא אמרו לי. בחיפוש אחרי צלקת בראש מצאתי את אילן והוא ועשיתי אצלו טיפול משלים גם לצלקת וגם איפה שהיה חסר שיער. יצא מושלם תודה רבה ממליץ בחום 😘😘😘

  • iR

    לוחץ על אחד הכפתורים הירוקים ויוצר קשר

  • חיים

    הי, קוראים לי חיים אני גר בחולון ויש לי צלקת בלחי והייתי רוצה לעשות אצלך טיפול. היא מתחילה מהלחי ונמשכת לתוך הזקן בפנים וחצי יורד לכיוון הגרון מה אני עושה?

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button