לפני ואחרי,  צלקות,  קרחת

צלקות ראש | תיקון צלקת מהשתלה

הדמיית שיער: מיקרופיגמנטציה.

זהו תהליך יישומי שמשתמשים במכשירים וגוונים טכניים שתוכננו במיוחד אשר פותחו עבור תיקון אזור ריק או דליל משיער. הקרקפת נראית לאחר מכן עם צורה של אפקטים קטנים. בטורקיה קוראים לזה בכמה שמות, כולל הדמיית שיער, קעקועי שיער, או צביעת שיער קבועה חלקית.
אצלנו בישראל כמובן בהתאם למדידות הפנים ובסימון אזורי או חלקי שיש לדמות, הדמיית השיער מושלמת תוך 3 עד 5 שעות! זה לא ניתוח, אנשים יכולים להמשיך בעבודתם לאחר הטיפול. האזור מאולחש ומורדם בקרמי הרדמה למניעת כאב לרגישים במיוחד. הדמיית שיער, מספקת שימוש ועמידה בתווך של כ 3-5 שנים בהתאם למבנה העור של האדם.

מדוע הדמיה ממוחשבת של שיער על צלקת או על קרחת אינה עונה על הציפיה 

מיקרופיגמנטציה לאחר השתלה

טיפ: אם המחיר שקיבלת מהמתחרים שלי נמוך – תחשב פעמיים אם כדאי לך להתקרב למטפל שהציע את המחיר הנמוך, סביר להניח שתשלם על זה ביוקר. רובם קונים מכונות לעיצוב ואיפור קבוע בגבות במחירים שמתחילים מ־500 ש"ח למכשיר פשוט ועד ל-7,000 דולר למכשירים מתקדמים, וגם מחירי החומרים הם בהפרשים עצומים זה מזה.

אל תתפשר, תשאף לטוב ביותר!

לפרטים חייג: 0537553665

 

מומחה לתיקון צלקות וקרחות ראש

טשטוש צלקות
טשטוש צלקות | תיקון צלקת בשיער

الشعر
محاكاة الشعر هي حالة مناسبة جدآ للأشخاص الذين يعاتون

من داء الثعلبة أو الذين يعانون من فراغات في الرأس بسبب

الحروق أو الناجمة عن الحادث.

תיקון צלקת מהשתלה בישראל: צלקות בקרקפת הן ללא ספק הדור הבא שצריך להתמודד איתן אחרי השתלות שיער מס 1 בהסתרת צלקות השתלת שיער. · תיקון פלאגים במיקרופיגמנטציה

7 תגובות

 • אפי

  שאלה. איך נהיית צלקת מניתוח להשתלת שיער?

 • מוחמד

  יש לי ברוש גם צלגת אני יכול לבו תעשה שמה טישטוש?

 • אביתר

  שלום יש לי צלקת בשיער ואני רוצה להעלים אותה אני רואה עבודות יפות

 • דור

  יש לי צלקות בקרחת 🥺🥺🥺

 • אבי

  המלצה. תודה רבה על תיקון של צלקת של השתלת שיער. האמת שלא ידעתי שתישאר לי צלקת מאחרי הראש אחרי שאעבור תהליך של השתלת שיער פשוט לא אמרו לי. בחיפוש אחרי צלקת בראש מצאתי את אילן והוא ועשיתי אצלו טיפול משלים גם לצלקת וגם איפה שהיה חסר שיער. יצא מושלם תודה רבה ממליץ בחום 😘😘😘

 • iR

  לוחץ על אחד הכפתורים הירוקים ויוצר קשר

 • חיים

  הי, קוראים לי חיים אני גר בחולון ויש לי צלקת בלחי והייתי רוצה לעשות אצלך טיפול. היא מתחילה מהלחי ונמשכת לתוך הזקן בפנים וחצי יורד לכיוון הגרון מה אני עושה?

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button