איפור קבוע לקרחות

איפור קרחת קבוע

איפור קבוע לטשטוש קרחות
איפור על העור בצורה קבועה הנקרא "דרמו־פיגמנטציה" זהו איפור שהוא מקובע, עמיד והוא שוכן בין שכבות העור. הוא לא נמחק כל כך מהר כמו איפור רגיל, משום שהוא נמצא מתחת לעור. התהליך מתאים מאוד לגברים שיש להם קרחות או צלקות בשיער ומתאים גם לטשטוש חורים וצלקות בפנים או בראש.

איפור קרחת קבוע

"מיקרו-פיגמנטציה" השם של השיטה הקוסמטית הטובה ביותר לאיפור העור ועל ידי קעקוע רפואי קבוע שבו למעשה מוחדרים לשכבת העור פיגמנטים בעלי מבחר גוונים תואמי זקיק על ידי מחטי חוט. בשיטה זו ההבטחה האישית שלי עונה על המון צרכים שונים ומגוונים לכלל הבעיות בדלילות והתקרחות השיער בעיקר בקרב גברים.

הצללת קרקפת

העלמת קרחות/צלקות הדמיית שיער לפני ואחרי באיפור לטשטוש הבעיה וכן הצללת קרקפת בשיטת אמן של איפור קבוע לצלקות/קרחות אשר מיועדת לגברים כאמור, או לכאלה שבעיקר מעוניינים להסתיר את הקרחת והצלקת שנותרו מהשתלת שיער, ניתן אף להדגיש יותר את תווי הצלקות והקרחות עם קווי מתאר ברורים או מטושטשים, ליפות אותן ולהתאים אותן שיהיו באותה רמת צבע עם אותו גוון שיער טבעי בדיוק. האיפור הוא לא רק ליום אחד אלא לאורך כל היום, כל השבוע וכל השנה, בעצם, כל הזמן, קבוע.גם לגברים שנמאס להם לבזבז זמן יקר בבוקר על מנת לטשטש ולאפר את הקרחת או את מה שנשאר… תוך התארגנות לפני העבודה, או לגברים אשר רגישים לחומרי תיקון ואיפור שונים.
השיטה של איפור קבוע לקרחת/צלקת מעניקה למטופל סוג של ריפוי כזה כמו אחרי הרגשה שהפתרון ממש כאן והוא אכן נראה מצוין, ניתוחי לייזר לטשטוש קרחות עדיין לא המציאו וברפואה הפלסטית לא תמיד הצליחו לסייע בשלמות להרכיב קרקפת מותאמת בול למבנה הפנים שתראה כמו שיער קצוץ. גם כמו למשל הסרת צלקות האיפור מסייע מאוד. ישנם מקרים שהלייזר רק שייף את הצלקת ועם איפור קבוע לצורך העלמה של פגמים לבנים בפיגמנטציית העור, האיפור הקבוע הוא זה שהשלים לטשטוש היפה את הצלקת והפך אותה לבלתי נראית אחרי הטיפול. ישנם מקרים של שפה שסועה שבה ניתן לבצע איפור קבוע כדי להשלים את החסר בקרחת השפם, איפור קבוע ומילוי קרחות בקרקפת, הסוואה של סמנים בעור הפנים באיפור קבוע אומנותי וטשטוש צלקות שנוצרו לאחר ניתוחים תאונות ופגיעות. האיפור בקרחת הינו קבוע ויש לתחזק את הדהיה שלו כדי לשמור על שלימות במראה המיוחד. טשטוש באיפור על חתכים בקרקפת מחזיק לעתים למספר שנים.

הדמיית שיער תמונה לפני אחרי

איפור מייק אפ קבוע לאלופציה אראטה לפני אחר

תגובה אחת

  • אורן

    עבודות יפות מאוד. הכי מקצועי בישראל נקודה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button