צלקות

איך מתקנים צלקות השתלה, צלקות השתלות שיער?

צלקות השתלה fue

לפני ואחרי תיקון וטשטוש צלקות השתלת שיער fue

צלקות השתלת שיער. אירוע מניתוח או מפציעה כלשהי משאיר אחריו לעיתים צלקת או חתך קשים למראה וצלקות מכוערות בלשון מעטה! הן העלולות לגרום לגברים מסוימים שעברו תהליך של השתלת שיער להרגיש דווקא כן מודעים לעצמם. למרות שהמראה של הצלקות ברוב המקרים לא משתפר עם הזמן, ישנם דברים אחדים חשובים מאוד שתוכלו לעשות כדי למזער משמעותית את הופעתן של צלקות שיער בזקן בראש וגם בפנים בזקן ובגבות. אז אם הצלקות שלך עדיין לא משתפרות אחרי כמה חודשים לאחר הפציעה או הניתוח, וודא שאתה פונה אלי ואולי תוכל גם אתה – להעלים את הצלקת.

יש גברים שמרחו מיץ לימון כדי להבהיר צלקות. צלקות בשיער צומח עשויות לגרום לעור להיראות בהיר יותר, וורד או לבן. יש ויטמינים חיוניים כגון – C והוא אכן חיוני לריפוי הפצעים והצלקות אך זה קיים בעור שחום רגיל , התכונה השלילית שלו היא הלבנת הצלקת קלות, לכן טפטוף מיץ לימון אולי עשויה במקצת לשפר את מראה צלקות השיער בראש בקרקפת שלך.
לעומת ג'ל אלוורה בצלקות בין השיער הצומח יעניק ריכוך בצלקות לרקמות הפגועות ולא יצבע אותן. ידוע שאלוורה עוזרת בכל הנושא שקשור לעור צרוב כמו: כוויות, שרפות וכו' ומשחת אלוורה מועילה גם לצלקות אבל לא מיד ולא תמיד, רק אחרי שהצלקות נתפרו או נסגרו במקצת. צמח האלוורה מפחית דלקות ובמיוחד בשלבים הראשונים של היווצרות הצלקת מומלץ להשתמש בו. מה שהאלוורה עשויה לחולל זה גם לסייע בהגברת האלסטיות של הרקמות החדשות שנרקמות.

הזמינו פגישה לטיפול בצלקות לאחר השתלת שיער.

צלקות השתלה. אם צלקות בתוך השיער שלך מורגשות, הצבע שלהן לבן והשיער שצומח לך אחרי ההשתלה שעברת לא מכסה לגמרי את הקרחת ואת הצלקות בעורף, ייתכן שתרצה לבדוק טיפולי טשטוש צלקות בצביעה קבועה. פגישה או שתיים יתנו לך את האינדיקציה המדויקת על מהות הטיפול. בעזרת איפור מיקרופיגמנטציה קבוע מפוצל לצלקות, היכולות לסייע להן להראות בלתי נראות דרך איזון גוונים, עוזר וממלא את האזורים המצולקים.
זריקות מילוי לצלקות. הצלקות מקבלות טיפול מסור עם זריקות גירוי בפיגמנט אורגני מצמחים ומינרלים והטיפול מסייע בשיפור מראה צבע הצלקות באופן מדהים. אם לא תבצע טיפולי תחזוקה תוך חמש שנים תחזור הצלקת לצבעה הלבן לקדמותה ותישאר נקיה מפגמנטים, ואם תרצה לשמור על המראה האחיד יהיה עליך לחזור לביקורת של זריקות זקיקי הפיגמנט אחת לתקופה בת ארבעה עד שישה חודשים לערך. הליך הביקורת מתבצע במבט כללי תוך חיפוש ואיתור פיגמנטים מחוקים או חורים וחוסרי שיער אשר מורגשים שנפלטו או עומדים להיפלט מהעור. במידה וצריך תיקון או תחזוקה מתקנים ומסדרים את זה במקום.

קעקוע שיער הדמיית שיער מתכלה צביעה קבוע לקרקפות לקרחות ולצלקות

 

Call Now Button