צלקות

איך מתקנים צלקות השתלות שיער?

מניתוח או מפציעה כלשהיא ולהשאיר אחריה צלקות קשות למראה וצלקות מכוערות בלשון מעטה! הן העלולות לגרום לגברים מסוימים שעברו תהליך של השתלת שיער להרגיש מודעים לעצמם. למרות שהמראה של הצלקות ברוב המקרים לא משתפר עם הזמן, ישנם דברים אחדים חשובים מאוד שתוכלו לעשות כדי למזער משמעותית את הופעתן של צלקות שיער בזקן בראש ובפנים. אז אם הצלקות שלך עדיין לא משתפרות אחרי כמה חודשים לאחר הפציעה או הניתוח, וודא שאתה פונה אלי ואולי תוכל גם אתה – להעלים את הצלקת.

יש גברים שמרחו מיץ לימון כדי להבהיר צלקות. צלקות בשיער צומח עשויות לגרום לעור להיראות בהיר יותר, וורד או לבן. יש ויטמינים חיוניים כגון – C והוא אכן חיוני לריפוי הפצעים והצלקות אך זה קיים בעור שחום רגיל , התכונה השלילית שלו היא הלבנת הצלקת קלות, לכן טפטוף מיץ לימון אולי עשויה במקצת לשפר את מראה צלקות השיער בראש בקרקפת שלך.
לעומת ג'ל אלוורה בצלקות בין השיער הצומח יעניק ריכוך לצלקות לרקמות הפגועות. ידוע שאלוורה עוזרת בכל הנושא שקשור לעור צרוב כמו: כוויות, שרפות וכו' ואלוורה מועילה גם לצלקות אבל לא מיד, רק אחרי שהצלקות נתפרו או נסגרו במקצת. צמח האלוורה מפחית דלקות ובמיוחד בשלבים הראשונים של היווצרות הצלקת מומלץ להשתמש בו. מה שהאלוורה עשויה לחולל זה גם לסייע בהגברת האלסטיות של הרקמות החדשות שנרקמות.

הזמינו פגישה לטיפול בצלקות לאחר השתלת שיער.

אם צלקות בתוך השיער שלך מורגשות, והשיער שצומח לך אחרי ההשתלה שעברת לא מכסה לגמרי את הקרחת ואת הצלקות בעורף, ייתכן שתרצה לבדוק טיפולי טשטוש צלקות. פגישה או שתיים יתנו לך את האינדיקציה המדויקת על מהות הטיפול. בעזרת איפור קבוע מפוצל לצלקות, היכולות לסייע להן להראות בלתי נראות דרך איזון גוונים, עוזר וממלא את האזורים המצולקים.
זריקות מילוי לצלקות. הצלקות מקבלות טיפול מסור עם זריקות פיגמנט מצמחים ומינרלים והטיפול מסייע בשיפור מראה הצלקות באופן מדהים. אם לא תבצע טיפולי תחזוקה תוך חמש שנים תחזור הצלקת לקדמותה ותישאר נקיה מפגמנטים ואם תרצה לשמור על המראה האחיד יהיה עליך לחזור לביקורת של זריקות הפיגמנט אחת לתקופה בת ארבעה עד שישה חודשים לערך. הליך הביקורת מתבצע במבט כללי תוך חיפוש ואיתור פיגמנטים מחוקים או חורים וחוסרי שיער אשר מורגשים שנפלטו או עומדים להיפלט מהעור. במידה וצריך תיקון או תחזוקה מתקנים ומסדרים את זה במקום.

 

Call Now Button