לפני ואחרי,  קרחת

הדמיית שיער

לפני הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער
לפני הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער

הדמיית שיער.
הדמיית שיער לשער הראש הוא הליך אשר בו צובעים את שכבות עור הקרקפת ע"י דיקור קל ובכך משנים ומכהים את הגוונים שלה למראה דומיננטי יחסית ומובדל מעור המצח ועור הקרקפת המדמה את השער. המטפל אמור להיות מאלו שיוצרים. אמן. מאחר וישנם גברים ללא מסגרת עליונה בכלל והשיער שהיה פעם בלורית נשר ואין זכר היכן היה צומח, יהיה על האומן לשרטט ראש חדש, מסגרת חדשה לפנים.

גם הגברים שבטרום תקופת או תחילה ההתקרחות אצלם ניתן לטפל ולמלא את האזורים הריקים. אף על פי שפעולת הדמיית השער נפוצה מאוד היום ומומלצת בעיקר לגברים ישנן יותר ויותר נשים שבוחרות בה כתוצאה מהתקרחויות בגבות וההעדפה שלא לבחור באופציות האיפור הקבוע הרגיל.

ההתקרחות הגברית דוהרת לה היום בשנת 2023 והמון צעירים ומבוגרים יחד עולים לטיסות לטורקיה לצורך השתלות שער. חלקם יוצאים מרוצים וחלקם פגועים מאוד. בשונה מתופעת ההצטלקות וההתקרחות לאחר ההשתלות מקבלת כתר וכבוד שיטת הדמיית שיער.

הדמיית שיער היא המענה ההולם ביותר להשלמת השתלת שיער. וזאת מאחר שבתהליך ההשתלה נותרים חורים וצלקות בראש וההדמיה היא הפתרון הנותן את החותמת האחרונה ואת הפיניש לכלל השתלות השיער. הפתרון שייך לכיסוי חורים בשיער וכן טשטוש צלקות.

במקרה שלאחר השתלה המונח מיקרופיגמנטציה משנה רקע סביב השיער הטבעי המושתל והלא מושתל. הדמיית המבנה המחוקה של זקיקים יוצר מראה נדיר של ראש עם קרקפת מלאת שער, דחוס.

המלצה: ככל שאין שיער בחלק הקדמי של הראש עדיף להסתפר בצורה קצוצה ביותר שלא יראו הבדלי גבהים בין הפיגמנט לשער, ועל כן המעוניינים למלא קרחות קטנות או גדולות יהיו מועמדים רלוונטים ועשויים לקבל מענה הולם באמצעות שיטה זו.

הדמיית שער למפרצים ומילוי מפרצונים לגברים

בטיפול הדמיה של שיער על הקרקפת ההיתרונות כה גדולים והחסרונות כמו בהרבה מקרים קטנים מאוד. הטובים והבולטים מהם של הדמיית השער באים לידי ביטוי דווקא אצל גברים אשר עדיין לא איבדו את רוב שערם, אבל חלק ירד. לא היו רוצים לגלח את הראש ולהסתפר קצר וגם זקוקים למרחב ולזמן כדי להיפרד מהבלוריות שהולכות ומתפוגגות.

הדמיית שער לגברים ממלאת את אוזורי הקרחות והמפרצונים ומכהה את עורה של הקרקפת במיקרוניקוד באופן מדויק ומיוחד. גם עם המבט הממוקד והקרוב ביותר קשה לראות את החורים שנסתמו בשיער. ה"חוסרים", נעלמו וזה לא השיער האמיתי. פעולת הדמיית השיער, ממלאת באופן צפוף את כל אזורי המפרצונים ומכסה צלקות בטכניקת אמן.

מדוע הדמיית שער לא ניתן לבצע בעזרת מחשב?
הגורם הראשון והחשוב ביותר לסימולציה של שער במראה אמיתי במציאות רחוק שנות אור מהמראה "הטבעי" שיצרו לכם דרך סימולציה של הדמייה. ישנם הבדלים רבים בעובי זקיקי השיער, במבנה העור, בצבע השיער וכו' ולאנשים הנמצאים בתהליך הדמיית שיער הפעולה מתבצעת על פי שינויים של גוונים אלה באמצעות מכשיר שיער מיקרו פיגמנט, וכך מתקבל מראה של 100% טבעי.

תוצאה אחרי הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער
תוצאה אחרי הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער אצל vivo
לפני ואחרי הדמיית שיער
הדמיית שיער לפני ואחרי

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button