לפני ואחרי

הדמיית שיער

הדמיית שיער.
הדמיית שיער לשיער הראש הוא הליך אשר בו צובעים את שכבות עור הקרקפת ע"י דיקור קל ובכך משנים ומכהים את הגוונים שלה למראה דומיננטי יחסית ומובדל מעור המצח. המדמה את השיער כלומר המטפל אמור להיות מקורי. מאחר וישנם גברים ללא מסגרת עליונה בכלל והשיער שהיה פעם בלורית נשר ואין זכר היכן היה צומח, יהיה על האומן לסרטט ראש חדש, מסגרת חדשה לפנים. גם הגברים שבטרום תקופת או תחילה ההתקרחות אצלם ניתן לטפל ולמלא את האזורים הריקים. אף על פי שפעולת הדמיית השיער נפוצהמאוד היום  ומומלצת בעיקר לגברים ישנן יותר ויותר נשים שבוחרות בה כתוצאה מהתקרחויות בגבות וההעדפה שלא לבחור באופציות האיפור הקבוע הרגיל.

 

ההתקרחות הגברית דוהרת לה היום בשנת 2021 והמון צעירים ומבוגרים יחד עולים לטיסות לטורקיה לצורך השתלות שיער חלקם יוצאים מרוצים וחלקם פגועים מאוד. בשונה מתופעת ההצטלקות וההתקרחות לאחר ההשתלות מקבלת כתר וכבוד שיטת הדמיית שיער. הדמיית שיער היא המענה ההולם ביותר להשלמת השתלת שיער וזאת מאחר שבתהליך ההשתלה נותרים חורים וצלרות בראש וההדמיה היא הפתרון הנותן טת החותמת האחרונה ואת הפיניש לכלל השתלות השיער. הפתרון לכיסוי חורים בשיער במקרה שלאחר השתלה מונח בהולדת רקע סביב השיער הטבעי המושתל והלא מושתל. הדמיית המבנה המחוקה של זקיקים יוצר מראה נדיר של ראש עם קרקפת מלאת שיער, דחוס. המלצה: ככל שאין שיער בחלק הקדמי של הראש עדיף להסתפר בצורה קצוצה ביותר שלא יראו הבדלי גבהים בין הפיגמנט לשיער, ועל כן המעוניינים למלא קרחות קטנות טו גדולות יהיו מועמדים רלוונטים ועשויים לקבל מענה הולם באמצעות שיטה זו.

הדמיית שיער למפרצים ומילוי מפרצונים לגברים

בטיפול הדמיה של שיער על הקרקפת ההיתרונות כה גדולים והחסרונות כמו בהרבה מקרים קטנים מאוד. הטובים והבולטים מהם של הדמיית השיער באים לידי ביטוי דווקא אצל גברים אשר עדיין לא איבדו את רוב שיערם, אבל חלק ירד. לא היו רוצים לגלח את הראש ולהסתפר קצר וגם זקוקים למרחב ולזמן כדי להיפרד מהבלוריות שהולכות ומתפוגגות. הדמיית שיער לגברים ממלאת את אוזורי הקרחות והמפרצונים ומכהה את עורה של הקרקפת במיקרוניקוד באופן מדויק ומיוחד. גם עם המבט הממוקד והקרוב ביותר קשה לראות את החורים שנסתמו בשיער. ה"חוסרים", נעלמו וזה לא השיער האמיתי. פעולת הדמיית השיער, ממלאת באופן צפוף את כל אזורי המפרצונים ומכסה צלקות בטכניקת אמן.

מדוע הדמיית שיער לא ניתן לבצע בעזרת מחשב?
הגורם הראשון והחשוב ביותר בסימולציה של שיער במראה אמיתי במציאות הוא רחוק שנות אור מהמראה "הטבעי" שיצרו לכם דרך סימולציה של הדמייה. ישנם הבדלים רבים בעובי זקיקי השיער, במבנה העור, בצבע השיער וכו' ולאנשים הנמצאים בתהליך הדמיית שיער הפעולה מתבצעת על פי שינויים של גוונים אלה באמצעות מכשיר שיער מיקרו פיגמנט, וכך מתקבל מראה של 100% טבעי.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button