לפני ואחרי,  צלקות,  קרחת

תיקון צלקות FUE | מיקרופיגמנטציה – חורים בראש – בשיער

תיקון צלקות שיער
תיקון צלקות השתלת שיער fue

נכון חשבתם שהשתלות שיער ממלאות את כל הראש בשיער צפוף שופע ובריא ולא מותירות נזקים חמורים? אולי אתם צודקים אבל רק בחלק מסיום מהמקרים.

ככלל ופרט השתלות שיער נועדו כדי לתקן איזורים קרחים משיער ולהשלים בהן את החסר. אממה – חייב לקחת מאיפה שהו שיער! מה שזה אומר בכמה מילים פשוטות שברגע שמחלצים שיער טבעי רגיל שצומח בקרקפת בראש, בפנים או בזקן, או מכל מקום עם הבית של השיער, כלומר לקיחה ועקירת כל השורש יחד עם נמימי השיער חיים, יותר לא תצמח השערה שוב מאותו מקום. הנקבובית שממנה יצאה השערה בטבעיות שלה תיסגר לנצח ותהיה חסומה לצמיחת שיער חדש משום שבמקום זה תיהיה צלקת.

במקום ובאזור שבו הושתל הזקיק יכולים להיות אחוזי הצלחה גבוהים דווקא ויתכן שהשערה שנלקחה תצמח במקום החדש שלה ותגדל יפה. אך זה לא אומר שהתוצאה תהיה אכן משביעת רצון ומושלמת. ומה עוד שממש לא מצדיק את הנזק שנעשה מאחורי הראש בעורף. חורים קטנים וצמודים זה לזה בשיער יוצרים מרחב מצולק על גבי משטח די גדול בראש וזה נראה לא טוב בלשון המעטה.

עשינו כמיטב יכולתינו כדי לכסות את החורים הללו ע"י הליך קוסמטי בשם מיקרופיגמנטציה לצלקות. הטיפול נתן אפקט מצוין וגרם לצלקות להיעלם כמעט לחלוטין ומאפשר כעת לעמרי ללכת ולהסתובב ברחוב ללא בושה.

Vivo – Micropigmentation Hair Tattoos

חורים בשיער

לפני ואחרי

Leave a Reply

Call Now Button