צלקות

תגידו ביי ביי לצלקת – צלקות וחורים בשיער

שינוי בגוון העור יוצרים בצלקת איזה שהו אפקט. רקמת צלקת בראש נובעת בעיקר מסוג של לקיחת שיער מהאזור התורם. הליך זה של צלקות הוא בלתי צפוי לחלוטין למטופל שהולך לעבור השתלת שיער.
וותק עשור 2: הדמיית שיער – פותחת הזדמנויות חדשות לטיפול של רקמת צלקות.

צלקות בראש אינן מפריעות לתפקוד הפיזי אלא לתפקוד הנפשי, הפגוע. אבל כאשר הן נוצרות בתוך השיער או נראות כמו חורים. בשיער טבעי ומלא אין את זה. הצלקת או החור בשער מהווה בעיה גדולה מכיוון שהוא מפסיק לצמיתות את התפקוד העצבי ולא מצמיח שיער.

לאחר פגיעה בקרקפת הראש, נאבדים זקיקי שיער ומוחלפים בעיקר על ידי צלקות המכונות לעתים קרובות גם "צלקת שיער". למרות שהתהליך הזה כבר ידוע למעלה מ10 שנים, הפונקציה של מי הכי טוב בתחום תיקון צלקת שיער, נמצאת במחלוקת תמידית בין הקשקשנים שרק לאחרונה התחילו…
<span;>עם זאת, ישנן אינדיקציות רבות המצביעות על כך שמי שבאמת הכי טוב בתחום מייצב את מעמדו על ידי המטופלים ואחריהם. רקמה פגומה בקרקפת הראש – בשיער מעכבת צמיחה מחדש של סיבי שיער בריאים.

אצלי, ברוך השם לאחר שאסיים את הטיפול איתך גם אם יצמידו מיקרוסקופ לצלקת לא יבדילו בין השערה או חלק ממנה לפיגמנט.

מקורם של הפיגמנטים לא היה ידוע עשור קודם לכן, ומשום כך השתמשו בצבעי קעקוע. אבל עכשיו אחרי המון טעויות רובם גילו כי הפיגמנטים לקעקעועים מגיעים עם כספית ולא מתאימים (להדמית שיער) אשר נמצאים סביב כלי דם זעירים ורוב תאי הצלקות בשיער מתים ופגועים הם לא תאי גדילה, ושתאים אלו קשים לאחר פגיעה.

בעקבות ניסויים רבים על בני אדם, אנשים כמוני וכמוך חוקרים גילו כי המשתילים עוזבים את העמדה הרגילה שלהם ויוצאים אל מקום אחר בכתובת אחרת עם פרטים שונים לאחר יעד שתוכנן מראש.
הרקמות שנפגעו בראש הותירו חורים ללא שיער וכדי להציל את החור הפגוע יש צורך במומחה לכך.
המשתילים עושים זאת רק בתוך הסביבה שיש בה שיער, ומחלצים צורות מוזרות ולא שוות אשר משאירים צלקות בראש בעוד שבהשתלת שיער נורמאלית הם משאירים מסגרת דחוסה מדי מסביב לכל האזור התורם. למה?

במשך שנותי הרבות מנסיוני הצלחתי להבין את הרעיון שמאחורי זה ולווסת את מראה היווצרותן של הצלקות לאחר פגיעה בראש.
על מנת לאפשר למנגנון חדש להשתלט על צלקת שיער בעקבות נזק נתוחי להוצאת זקיקים צריך לחדור למערכות השכבות העליונות המספקים סיבה לתוצאה מצויינת.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button