שיטת הצללת שיער | אילן vivo

שיטת הצללת שיער לקרקפת

הצללת מפרצים

עוד לא שמעת על שיטת הצללה לקרקפת?
אם עוד לא שמעת על שיטת הצללה לשיער ראש קצוץ מלא הגיע הזמן שתשמע מסיבה אחת – זו השיטה הכי טרנדית היום לשיקום קרחת, חורים בשיער, חורים בזקן ובגבות . בשיטת הצללה לגבות יש שעושים שימוש באיפור קבוע רגיל המיועד לגבות, לאיילנר ולשפתיים ועוזר גם להסתיר ולטשטש צלקות ולתקן נזקים מהשתלות שיער קודמות.

עם ערבוב לא נכון של פיגמנטים עלולה לצאת תוצאה לא רצויה והגוון עלול לגבור יתר על המידה או לא להתאים ואי הבנה בגווני העור יוצרים נזקים במקום שיקום גם בטיפול שהעבודה בו היא עמוקה מדי והגוון דווקא כן מתאים תיווצר שלולית של קעקוע.

אז לפני שבוחרים בשיטת הצללה לגבות או לקרחת ולזקן לגברים כזו או אחרת יש לבדוק כמה דברים: שהשיטה מבוצעת ע"י איש/ת מקצוע בתחום האסתטיקה ושיש בידם תיק עבודות והמלצות וכן שהשיטה מותאמת לכל לקוח באופן אישי.

בשיטת הצללת שיער לקרחת בשיטה של vivo ובשיטות אחרות של איפור קבוע בקרחת יש כלל מאוד חשוב שכדאי שתדעו – הדמיית הצללה לשיער צריכה להיראות טבעית ככל שניתן. למעשה, המבחן הכי קולע הוא שאם רואים אותך במפגש מקרוב ומביטים יותר מפעמים שלוש על הקרקפת שלך סימן שהאיפור שעשו לך נראה איפור ולא נראה כזקיקי שיער טבעיים. מרחוק זה נראה כמו כתם וזה סימן לעבודה לא טובה ולא מקצועית מספיק.

בתחום הקרקפת והאיפור הקבוע בה המראה הראשוני הוא הכי תופס את העין וכדאי מאוד שיראה טבעי ושיתאים לפרצוף. חשובה במיוחד גם המסגרת והקונטרס בין הפנים והמצח לתחילת השיער כי הפנים, המצח והשיער הם האיברים הבולטים ביותר בגופנו, כך שהם לא בהכרח הדבר הראשון ששמים אליו לב אליו, אלא כל פגם בקרקפת או בפנים נראה מיד והסימן הבולט ביותר להצלחת קרחת בהצללה במראה טבעי הוא העובדה שמקבלים מחמאות מקיר לקיר על שינוי מדהים ומצעיר. פשוט לא יודעים על מה בדיוק להצביע מרוב שזה טבעי.

מילוי קרחות הצללת קרקפת צביעת עור קבועה

כמה זה עולה?
בתחומים דומים של איפור קבוע לגבות, לשיטה של אילן יש יחודיות וזקיקי השיער המדומים בקרחת זה לא בדיוק איפור קבוע לגבות. ואכן המחיר משתנה בהתאם למהות העבודה, לגודל המשטח, למקצוענות, לידע למומחיות ולנסיון של איש המקצוע.

אילן vivo רביבו שנחשב לשם דבר בתחום הקרחות בארץ, מאמין שעיצוב הקרחת צריך להיות נגיש במיוחד בישראל ו"הזול עולה ביוקר" אומר. אם גם אתה מתעניין בהצללה לצלקת או בשיקום קרחת אתה מוזמן להמשיך לקרוא.

אז איך זה עובד?
בהצללת שיער משתמשים בצמחי פגמנט אורגניים שמשלימים זיפים ובגוונים שונים של כעין מייק אפ קבוע לקרחת במטרה אחת – לכסות קרחות בצביעה נכונה ומקצועית. אמנם גם תיקוני טעויות שנעשו בתחום האיפור הקבוע בשיער ע"י קוסמטיקאיות לא בקיאות למשל מקעקעים מקצועיים מאוד ומיומנים מספיק בעלי שם דבר בתחום הקעקעים , או מטפלים שעושים שמוש בחומרים מזוייפים ועוד, אילן תיקן וסידר קרקפות. אז בתחום הקרחת הראש והקרקפת עבודה רשלנית היא בולטת במיוחד ואפשר בקלות להרוס ראש יפה וחלק או פנים יפות, וחבל. אז איך עושים זאת בהצלחה? פונים אל אילן vivo

הכי טוב שיש עם הגוונים הטובים והבלעדיים
לאילן נסיון של יותר מ-14 שנה בתחום הדמיית שיער ובתחום השיער בכלל יותר ממחצית מחייו. עיצוב קרחות אצלו זאת דרך אומנות ויצירה והוא אחד מראשוני מעצבי הקרחות בארץ שפיתחו ויישמו את שיטת הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה, כך שהוא הכי מקצועי והכי מיומן שאפשר. אין צורך במילים מיותרות הרי כל כל הרבה תמונות באינטרנט של גברים הקשורות להצללת זקיקי שיער אילן אחראי למילוי קרחת המופלא. איפור הצללות לצלקות וקרחות שיער.

אוקי החלטתי, מה אני צריך לעשות?
אם גם אתה רוצה ליהנות מידי הקסם של אילן אתה מוזמן ליצור קשר. הוא עומד לרשותך בראשון לציון, טלפון שמספרו 03-6207070, וכן גם בוואצאפ בכפתור העליון בצד ימין ניתן להשאיר הודעה ולשלוח תמונות של קרחת. אנחנו בטוחים שלא תצטער ושאפילו תמליץ לכל מקריח שצריך את זה. אז למה אתה מחכה? צור קשר בהקדם ותהיה הכי יפה גברי ומסוקס שאפשר.

נשמח לעמוד לשירותכם:

Leave a Reply

Call Now Button