קרחת

קרחת

קרחת – התקרחות היא בעיה נפוצה מאוד לגברים רבים המנסים בכל כוחם להתמודד איתה ועם הגיל יורד כבר החשק לטפל: עד לגיל 35, או 40 כמעט שני שליש מהגברים בישראל חווים בדרגות שונות של נשירת שיער והתקרחות; עד גיל 50 מספרם עולה  לכמעט 70%

קרחת – סימנים של התקרחות עלולים להופיע כבר בגיל די צעי ולפעמים אפילו בגילאי משבר ההתבגרות. מכיוון שהתקרחות ודלילות שיער יכולות לפגוע בהרגשה האישית ולהפחית משמעותית את רמת הביטחון העצמי, גברים היום עם מודעות עצמית גבוה יחסית לשנים קודמות מחפשים כל מני דרכים לפתור את הבעיות האלו בשיער.

התקרחות ודילול שיערות אינם מתרחשים בין רגע או ביום אחד; תהליך התקרחותי יכול להמשך ימים חודשים ואפילו שנים רבות, ובמקרים מסוימים התהליך מהאט את הקצב ומפסיק אחרי עשרות שנים של נשירה. מסיבה זו, מומלץ לשים לב לתסימני ההתקרחות בשלב המוקדם ביותר. אם הבחנת בסימנים של שיער דליל בכל מקום ובכל גיל עדיף שתפנה למומחה בתחום שימליץ לך בעיקר איך לעצור את הנשירה. לעיתים התקרחות בחלק הקדמי של הראש בלבד מצביעה על רמה בינונית של קרחת ואם אתה חושש שאתה מקריח, זה רק טבעי שאתה מודאג.

אלופציה לפני ואחרי טיפול אצל Vivo
אלופציה לפני ואחרי

קרחת – תוכלו לקבל את העזרה והטיפול הנחוץ לכם ולכסות את הקרחת בצורה מקצועית, אם כי יש לציין כי שום תרופה אינה יעילה במאת האחוזים – אי אפשר לרפא התקרחות לחלוטין, אבל ליצור על קרחת אומנות של שיער דווקא כן אפשר.

אלופציה בזקן

 

Leave a Reply

Call Now Button