צלקות

צלקת בשיער אחרי ניתוח בראש מקצה אוזן לקודקוד ולאוזן שניה

לתיקון צלקות דרוש מומחה

מומחה. לטשטוש צלקות – הוא אדם שקנה לעצמו בעבר ידע ונסיון עם צלקות, טישטש והתעסק עם הרבה צלקות, מכיר וחי אותן על בוראו והוא זה שיכול באמת להסיק מסקנות ופתרון לבעיית הצלקת ומורכבותה בתחום התמחותו כמומחה. מומחה שיודע לטשטש צלקות טוב, אינו בהכרח מבצע כל טיפול ולא בכל מחיר. ישנה חשיבות רבה בעקמומיותה של הצלקת.

המומחיות בתחום של טשטושים והעלמת צלקות הוא לאבחן ראשית את הצלקת באם היא שטחית, עמוקה או שמא היא נפוחה ובולטת מדי לעומת העור שממנו היא בוקעת. לאחר הבחנה, החקר של כל התהליכים ההופכים את הצלקת דומה לסביבתה (לעור הרגיל שמסביב או לשער שיש בו צלקות) רק מתחיל…

אדם הנקרא מומחה מחוץ למחקר הפנימי האישי שלו , אשר רכש מספיק ידע ונסיון בעבר, שעמד בדרישות וביצא עבודות מעבר לצפיית המטופל הוביל אותו לרף של מומחיות מסויימת אשר מספקת לו הכרה והכרת הטוב על ידי החברה נטו במסגרת מומחיותו. המומחיות של אותו אדם אינה מספקת בזה שהוא קורא את עצמו מומחה. למומחה שמור התפקיד שמציין כי הוא מקור אמין עם שקיפות מלאה וניתן ללמוד ממנו מרוב בקיאותו במלאכתו. כמו כן כאמור, פעמים רבות למען ההכרה הטובה בעבודתו כאמן יזכה המומחה להתייחסות ולהרשאות שאינן ניתנות לאנשים ללא מומחיות בתחום המקצועי הזה: טשטוש צלקות.

מומחה לטשטוש צלקות ilan_Rvivo

Leave a Reply

Call Now Button