צלקת בראש: נזקים – צלקות בקרקפת – השתלת שיער

את הנזקים של השתלות שיער ואת גודל הצלקות של זקיקי השיער החיים שלקחו מאחורי הראש,  את המראה של חורים בשיער, והחתכים אי אפשר לתאר… מטרת השימוש של הרופאים הייתה להשלים שיער! ולא להיפך. ובטח שלא לצלק את הקרקפת!

אז איך זהעובד, וכיצד הופך המטופל של השתלת שיער לקרבן עם שנשאר עם קרחת – שוב, אבל בתוספת חתכים בקרקפת? ננסה להסביר איך התהליך הזה בכלל אוחז במציאות של ימינו ומצליח למשוך מאות אלפים של גברים לבצע השתלות שיער בכל העולם, וכמובן נשפוך אור ונזהיר בצורה חד משמעית – שלא כל גבר מתאים לתהליך השתלת שיער!

הגברים של היום איפה שהוא, נמצאים ברמה גבוהה מאוד של מודעות עצמית, והם רוצים בכל מחיר לשפר את המראה. אם זה בחדר הכושר או בבריכה או אפילו דיאטה קלה ומאכלים תזונתיים נכונים ובריאים יותר. כאשר גבר מחליט שהוא עושה השתלת שיער, הסימן הראשון הוא לבדוק את היקף ההתקרחות. יכול להיות שישנה בעיה רק בחלקו הקדמי של הראש בפוני או באחד המפרצים, ואם כן, אז נשמע שההשתלה אכן מתאימה לו ושאכן תצליח. משום שאחוז ההצלחה לעומת הנזק של השתלות שיער בחלקים הקדמיים הוא האחוז הגבוה ביותר להצלחה ונמוך מאוד בנזקים. ולמה? המפרצים והחלק הקדמי שדליל (פוני) או משטח מצח גבוה וריק, עד חצי קרקפת נחשבים להתקרחות נמוכה, לא בינונית ולא גבוהה, רק במצב כזה השתלת שיער מתאימה! האזור התורם המצולק בלאו הכי יכוסה עם השיער האחורי שיצמח וייתן הגנה לצלקות שיש בתוך העורף (שמשם הוציאו זקיקים וחילצו כדי להעביר למפרצים או לפוני).
לאחר הבדיקה של היקף ההתקרחות עלול הגבר לטעות ולחשוב שיש לו דרגת התקרחות נמוכה ופה הבעיה מתחילה. גברים צריכים להתבונן היטב בראשם טרם ילכו לעשות השתלות שיער, אם כל גבר יביט בתמונה אל הראש שלו מכל ההיטלים יבין מיד שלא שווה לעשות השתלת שיער אלא אם יש לו בעיה עד חצי הקרקפת הקדמית. קחו דוגמא את איציק זוהר, (שהיה עושה הדמיית שיער אצל אחד ממעצבי השיער הגדולים בארץ אבי שמואל) והייתה לו בעיית שיער קטנה רק מפרצים, והיום תראו – יפה? תחליטו אתם.
היום מבצעים חתכים רבים שחציים עגולים וחלקם ארוכים וגסים עם כלים חדים משני צידי האזור שהמנתח מחלץ בכוח מעורף הקרקפת זקיקים בריאים, מפריד, פוצע ומצלק הקרקפת ומגיע לגולגולת כדי להסיר רקמת חיבור (שכבה רביעית של שכבות הראש האנושי הקרקפת). הקרקפת עצמה נהרגת, אך יופיעו בה תמיד סימני פציעות קשות או צלקות. צלקת.

Call Now Button