צלקות

צלקת/חור/כוויה בראש/בשיער – תיקון מומחים

עד כה מדענים תמהו כיצד בדיוק נוצרות צלקות. צוות של מרכז הלם-הולץ במרכז מינכן גילה כעת ולראשונה כי נוצרות צלקות מחלקים של רקמת החיבור – הפאסיה.

צלקת ראש חור בשיער

ממצאים אלה ואחרים הביאו נקודת מבט חדשה לחלוטין על תהליכי ריפוי פצעים והובילו לידע חדש בתחום היווצרות צלקת קבועה – איפור קבוע מטשטש! אבל עלול לעשות גם נזק..

תיקון צלקות השתלת שיער

החלמה של פצעים/צלקות בקרב הסובלים ממחלות גנטיות הקשורות לייצור קולגן, אם ייצור הקולגן בגוף סביר או גבוה יחסית הצלקת תתרפא יפה בהתחשב לתפירה של הצלקת או לסגירתה בהליך הניתוחי, ואם האומן שניתח ביצע בתהליך הריפוי של הפצע מעקב אחראי וטיפול ראוי. אם ייצור הקולגן נמוך הצלקות ייראו תמיד חיוורות ובכמה גוונים והן כמובן כרוכות בתחלואה אסתטית רפואית ומצריכות טיפול יעיל להגנתן. תיקון צלקות

תיקון השתלת שיער או תיקון צלקת בשיער יותר נכון לומר שהתחום המוביל היום בטיפול בצלקות אמנם טוב אבל לא מצוין. אנו במרכז מתמחים בעיקר בטיפול לתיקון צלקות. תיקון צלקות מכל הסוגים רק שההתערבות בצלקות מקורן בתוך סבך שיער. רבים מהלקוחות שלנו והמון אחרים פנו בתחילת דרכם על מנת לבצע תיקון צלקת לרופאים ומנתחים פלסטיים על מנת לטשטש, להעלים או לכל היותר לבצע ניתוחי העלמת צלקות. אותם רופאים מומחים ומנתחים של צלקות אקנה, רופאי צלקות מכוויות, מנתחים פלסטיים לצלקות היפורטרפיות וצלקות לאחר טראומות, אפילו המנתחים בעצמם של השתלות השיער לא תמיד הצליחו להגיע לרמת גימור מקצועית, מה גם שבחלק ניכר מהחולים המנותחים שנותרו עם צלקות ותפרים גסים אשר עין רגילה בשום פנים לא מפספסת את הצלקת. מומחים מכל סוגי הניתוחים בראש (בקרקפת) בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט שניתחו ראשים של גברים ונשים כאחד יכולים להעיד שהתקווה האחרונה לכסות את הצלקת מבין השער, לשפות אותה, ליצור טשטוש בגוונה וצבעה ולהעלים צלקת במקום שבו זיפי השיער צומחים אפילו בסוף העורף, ניתן רק בהדמיית שיער ומיקרופרמנטציה. ובכלל בכל אזור מצתלק בראש והיה קיים שיער התיקון לצלקות שטחיות קלואידיות ומשופעות בראש – רק אצל אילן!

השילוב המדהים של יצירת האמן והתוצאה המרשימה שלו מוכיחה את עצמה לאחר הטיפולים בצלקות בשיטה שונה מכל הלייזרים והניתוחים. השיטה שונה ועוזרת לטשטוש ולשיפור הצלקת . שיטה שבטיפול יחיד שלנו בצלקות כבר רואים תוצאות!

לעיתים מצריך הטיפול בצלקת בין פגישה אחת ל2 מפגשים ואף יותר

 

2 תגובות

 • iR

  אמן ואמן וכן לאמר תודה רבה אריאלאוהבים

 • אריאל

  המלצה על הדמיית שיער לאחר השתלה בטורקיה.
  שמי אריאל אני שנה אחרי השתלת שיער שלא כל כך הצליחה. נשאר לי חור גדול בשיער וגם צלקות. ביקרתי באתר הזה לא פעם והצלחתי לזהות שיש לי פוטנציאל גבוה לסדר את הנזקים שגמרה ההשתלה. התקשרתי, קבעתי פגישת יעוץ ויצאתי לדרך..
  אני מודה ומתוודה שלא היה לי כדאי ומשתלם לעשות השתלת שיער בכל דרך ושיטה משום שהאזור המתקרח שלי היה מוגבר ורק עשיתי צחוק מעצמי.
  היום אני אחרי הדמיית שיער מושלמת מלאה וצפופה והעיקר שהיא מכסה לי את החור החסר והצלקות.
  עושה עשה יעשה יצליח דרכו ויתן לו ברכה עד בלי די אמן.🙏

Leave a Reply

Call Now Button