שיער קרחת ו צלקת הלכו לטייל… הסתרת צלקות – Hiding scars

שיער קרחת צלקת
שיער קרחת צלקת

הסתרת צלקות – Hiding scars

שיער קרחת ו צלקת הלכו לטייל…

אולי זה נשמע כמה התחלה של בדיחה טובה אבל תאמינו או לא  – זהו האבסורד הכואב ביותר שמצלק את הנפש יותר מאת הקרקפת.

אבסורד שיש לך ביום אחד שיער יפה וכמה שנים אחרי כך אתה עם צלקות בקרקפת לכל החיים בגלל השתלת שיער.

[  ] השיער בצעירותו שהיה על הקרקפת היה נראה רענן שופע ומלא ברק, עם גוונים של אומברי שטיינים טבעיים ובעל בלורית מתנופפת מצד לצד וממש לא התריד את בעל הבית כלל. משום שהנער שהיה צעיר מדי בכדי להבין את תורתה של שערה ומשמעותה לגבי התקרחות עתידית.

כשגדל מעט הנער הגיעו מצבים של ירידות ועליות בהורמונים הטבעיים וכן גם מצבי לחץ אשר משכו ונמשכו יותר מהנורמה תוך התעלמות בתזונה מועילה והלא כלכך בריאה היום, שלא נדבר על אירועים שקשורים להכנסת חומרים רעילים לגוף וצריכת כימיקלים על בסיס קבוע, הם בטח  שתורמים להתדללות השיער שאולי גם כה וכה היה מיועד להסתלקותו מבחינת גנטיקה.

כאשר החל הבחור להבחין לאחר כמה שנים בהתבגרותו בסימני נשירת השיער, כבר היה מאוחר מדי להציל את מצב הקרקפת הדלילה, עלה במוחו רעיון נפלא – "השתלת שיער".

לא עברו כמה שבועות וכבר חזר לישראל בטיסה מטורקיה אחרי השתלה בשיטת fue המדוברת!

התחלנו לספר לכם על שיער קרחת וצלקת שהלכו לטייל? אז..

טוב,על השיער כבר דובר כמה שהיה מרשים ופורח בתחילה ועל ההתקרחות שבא מכאן או ומכן גם סופר. אבל על הצלקת עדיין לא. ולמה? כי זאת לא צלקת אחת! זה איזה 9000 צלקות קטנות שמצטרפות ביחד לטרגדיה אחת גדולה!

כמעט בכל הפורומים ובכל האתרים של השתלות שיער תמיד היו מסיטים את התוכן והשאלות שלא כל כך ברור למה למקומות אחרים על הצלקות אחרי השתללות. היום ברור וידוע היטב למה. כי לא רצו להחפיש את הדבר הזה שנקרא: "העברת שיער" ולא "השתלת שיער" שעושה צלקות וחורים בקרקפת.

Leave a Reply

Call Now Button