צלקות

מומחה להעלמת צלקות

Scar disappearance
מומחה ל העלמת צלקות

הטיפול בצלקת הוא טיפול קוסמטי בלבד ומותאם אישית לכל צלקת וצלקת. גוון טבעי לחלוטין אשר מופק מצמחים ומנרליים טבעיים מוחדר בזהירות ובתיאום מדויק אל שכבה נכונה בתוך הצלקת ומתכנס ודר שם אך לא לנצח. אמנם החדרת חומרים אלו מתחת לעור הגוף עלולים ליצור קעקוע אך לא לשם כך נועד הנושא אף על פי שישנם פוסטים באתר שמראים איך מתקנים הדמיית שיער כושלת כקעקוע. מומלץ והוכחה לך ע"י רוב הרופאים בארץ ובעולם שהתחילו לבצע מיקרופיגמנטציה לצלקות ובכלל כבר בכל קופות החולים. השרות האישי והניסיון שלי זה הביטחון שלכם!

כיצד ניתן לטפל בצלקות ? אומרים שאי אפשר להעלים לחלוטין צלקות. אך ניתן לשפר את המראה שלהן וליפות אותן כשמידת השיפור ואופן הטיפול בהן תלויים בסופו של דבר לא אך ורק במטפל אלא גם במטופל. השימוש בפתרונות המתקדמים הטכנולוגיים היום הם הסיכוי הטוב ביותר להניב תוצאות מהפנטות לעין שיעור בקוסמטיות בלבד.

התוצאות מדברות בעד עצמן ומטיבות בה בכמה רמות בהשוואה לטיפול בצלקות מכלל השיטות עד כה. התבססו השיטות והטיפול טשטשת בצלקת עלה על רעיון נפלא: הזרקת סטרואידים לאזור הצלקת עם שיעורי הצלחה די טובים לנו שנעו בסביבות ה-30%. הזרקת חומרים כגון: סיליקון לא הכי מומלצת. אך הזרקה עדינה ונכונה של בוטוקס או חומצה הילרואית תעזורנה לצלקת או לעור שמסביב לצלקת להגיע לרמת אחידות גבהים. העלמה או טשטוש צלקות מהשתלת שיער תיקון צלקת שיער בנקודות כתחליף שיער. העלמת צלקות – Scar disappearance

>>>המטרה<<<

אנו רוצים לעזור לכם להבין איך המתחרים שלנו מסתירים את התוכן השיווקי שלנו בתוך התוכן השיווקי שלהם.
התכנים שלנו מקוריים בכל דף ודף באתרים ומאמרי הצלקות שעבדנו עליהם ימים ולילות משוכתבים ע"י המתחרים.
אציג דוגמה קטנה למשל; שלקוח או מטופל ששמע עלינו ורוצה את השירות שאנו מספקים, ניגש לגוגל ורושם את השם שלנו "אילן רביבו" התוצאה הראשונה בחיפוש העלתה תוצאה של המתחרה שלנו שמתכוון פשוט לגזול עבודה. זה די ברור. הרי מה לו ולשם הפרטי שלנו? צלום מסך הדוגמה שמתועד בתחתית הדף מעיד כאלף עדים על האמור, ועדיין, מאות פרסומים ממומנים והודעות בתשלום לא מניחים את דעתו להמשיך..

נחזור לתוכן ולשכתוב..
התוכן המקורי תמיד נשמר ע"י המטמון של גוגל ולאחר בדיקה מקיפה הצלחנו למצוא את השכתובים המזוייפים לתכני השיער המקוריים שלנו שברחבי האינטרנט.
נקצר, מבלי לחשוף יותר מדי שמות אנו מבקשים ומקווים שמי שמבין יבין ויפסיק להעתיק, לשכתב, לפרסם במילות מפתח את שמנו הטוב.

את אתר צלקת.com הקמנו על מנת לתת פתרונות אמתיים ובאמצעות טכניקה ייחודית לטשטוש צלקות וכן תוכן מתאים וראוי ברוך השם, הצלחנו להגיע איתו למקומות הראשונים בגוגל תוך בניית עץ נאמן.
בסגנון העבודה שלנו בתחילה אנו בודקים את המצב, בונים קונסטרוקציית פיגמנטציה יציבה וקבועה לתוך גופה של הצלקת (בתפר העור) ומסביב לצלקת יוצרים הילה שמאפשרת תיקון מושלם ומבטיחה תוצאה 100%: הסתר טוטלי של הצלקת/ות (FUT) & (FUE).

מידי יום ביומו בתחום הטיפולי הזה, הראשון שמופיע בתוצאת חיפוש לדוגמא: מיקרופיגמנטציה לצלקת יהנה מחשיפה מסחררת אשר ניתן לראות את הפרסום האורגני שלו מתקדם.

האדמומיות לאחר הטיפול תימשך למשך יממה מקסימום יומיים וזה תלוי בסוג הקרקפת, את ההבדל ואת התוצאות בין לפני הטיפול לאחריו יהיה ניתן לראות לאחר כשבוע שלם. שער שעבר השתלת שיער הרקמות באזור התורם הפכו לצלקות לבנות שיילוו את המושתל לכל הזמן, בין שהוא עם שיער קצר או בין שהוא עם שיער ארוך.
באזור הצלקות לא צומחות שיערות יותר מכייוון שהרקמות מתות.
טיפול בצלקות מהשתלת שיער

הדמיית שיער למהפך של הצלקות

הקפיצות הטכנולוגיות הביאו איתם את אחד הפלאגינריים המבוקשים ביותר בתחום של תיקוני שיער, טכניקות הדמיית שיער בשיטת המיקרופיגמנטציה, הסוואות אפקטיביות לצלקות וחורים שהותירו השתלות השיער לקרקפות ראשי הקרחים.

כל הצלקות שטיפלנו בהם הן בקרקפת והן בפנים זכו לטיפול רגיש ומדויק להפליא בהצלחה רבה והוסתרו בצורה מרשימה במיוחד. הנושא הרגיש ולא רק למטופלים אלא גם לנו וממש לא משנה ממה נגרמו הצלקות אם מניתוח להשתלת שיער או מפציעה כוויה והצטלקות.

מאוד קשה להסתיר צלקת שנמצאת על קרקפת, במיוחד שאין לך שיער מלא ושופע.
וגם אם מצאת משהו שיסתיר את הצלקות זה משהו חד פעמי או חד יומי. אבל כאן לא מדובר רק כסוי או מילוי חד פעמי לצלקת שבשיער – כאן אתה יכול לרכוש ידע עצום מה ואיך הכי כדאי להסתיר את צלקות השיער שלך, הפצעים בראש שנשארו אחרי השתלה/ניתוח.


בשנים האחרונות השיטה של השתלת שיער החדשה השתנתה ושודרגה ל FUE+ DHI+ שתי שיטות יחד וזה אמור לשנות את המראה של התוצאות הסופיות של ההשתלות, אבל למרבה הצער עדיין הרבה זקיקי שיער נלקחים מהאזור התורם ויותר הרבה חורים והצטלקויות נותרות בקרקפת.

האם לבצע הזרקות PRP שנועדו לעודד תהליכים טבעיים של התחדשות רקמות הגוף והשיער?

Call Now Button