הדמיית שיער – מיקרופיגמנטציה אחרי השתלת שיער

הדמיית שיער: מיקרופיגמנטציה וגם דרמו־פיגמנטציה לקרקפת. איפור עור הקרקפת – (קעקועי שיער)

מילוי הדמיה לאחר השתלה
מילוי מיקרופיגמנטציה לאחר השתלת שיער והדמיית שיער הם שיטות של איפור די קבוע אם אפשר לקרוא לזה כך.

זהו איפור מלאכותי בשכבה העליונה בעור (אפידרמיס), הנראה כמו שיער קצוץ אמתי וטבעי.

השיטות הללו מיועדות בעיקר לגברים אשר חוסר השיער אצלם בקרקפת מורגש ודלילות השיער מציקה להם. לאחר הטיפול הגברים מתרעננים עם ראש מגולח מלא ויפה והשיטה יוצרת מראה צפוף של זקיקי שיער צומחים.

בתהליך מחדירים פיגמנט המיוצר מחומר אורגני המחקה את גווני זיפי השיער, וההחדרה המעשית נעשית מבלי לפגוע בשורשי השערה. בדר"כ הטיפול ייעשה עם ללא אלחוש או הרדמה אך אם יש צורך בכך והעור רגיש מדי ניתן לאלחש זה לא פוגע בטיפול.

הדמיית זקיקי שיער לגברים מחקה למראית העין האנושית את מבנה המלא יותר והצפוף של השיער הטבעי. התוצאה שמתקבלת לאחר טיפול מקצועי היא השילוב המושלם ביותר בין השיער האמיתי לסיבי הפיגמנטים אשר עין רגילה לא תבחין בהבדלים ביניהם לא במראה ולא במגע. הפיגמנט המוחדר לשכבת העור מורכב מחומרים אורגניים, צמחים ומינרלים טבעיים בלבד.

הדמיית שיער אחרי הסיום אפשר לבצע פעם בתקופה לפי הצורך, היות והעור הטבעי מתקלף ותאי האפידרמיס מתחלפים מהר יחסית וחומרי ההדמיה דוהים עם הזמן מומלץ להגיע אחת לשנה לביקורת.

לרוב, כששיער דליל והתקרחות מתחילים להיות מורגשים זה לא משנה אם הרואים אותם אם הקרחת ודלול השיער נובעים מגנטיקה טבעית או מתזונה לא נכונה. במקרים שונים ניתן לפגוש אנשים עם תוצאות הנובעות ממחלות עור שונות כגון: אלופציה או גזזת, וכן סבוריאה – מחלות אשר גורמות לשיער לא לצמוח מחדש. ניתן לראות גם מקרים של צלקות בראש כתוצאה מניתוחים של השתלות שיער או כחלק מטיפולי כימותרפיה במחלת הסרטן.

מיקרופיגמנטציה לקרקפת גברים

טיפול מושלם לשחזור שיער הדמיית מיקרופיגמנטציה לגבר

המטרה: שחזור שיער. לשחזר את מסגרת השיער הטבעי כפי שהיה לפני נשירת השיער.

טיפולי הדמיה לשיער מיקרופיגמנטציה מתבצעים ע”י תהליך מדויק וזהיר תוך החדרת פיגמנטים אורגניים לשכבות האפידרמיס בעור הקרקפת בעבודת יד ובאומנות רבה (להבדיל למשל ממקעקע היוצר קעקוע מקורי מפרי דמיונו – אין להשוות קעקוע לשיטת הדמיית שיער).

התהליך נעשה באמצעות מכונה אלקטרונית, עדינת מחטים המפעילה רטט בשישה שלבים לצורך ויסות מהירות המחטים הרוטטות מעלה ומטה בעלת מערכת הפעלה בתדירות גבוהה מאד.

קרקפת הראש בנויה בין היתר בשכבות החיצוניות מתאים, הדמיית שער עם החדרת פיגמנט בשכבת התת-אפידרמיס נותן מראה צפוף של שיער טבעי ובאופן קבוע אוגר את גווני הפיגמנט ויכול לקלוט אותם למשך שלוש, ארבע ועד כ – שש שנים ויותר.

טיפול החדרת פיגמנטים אורגניים מיקרופיגמנטציה מצריכים אלחוש (הרדמה קלה) באמצעות מריחת משחות חיצוניות ובנוזלי הרדמה קלים (עד 20% ) הטיפול נעשה לאחר ספיגה של חומר המאלחש ואינו אמור להוות כאב או סבל כלשהו. לעיטים חשים המטופלים עקצוץ קל המלווה בנפיחות סבירה ואדמומיות.

את המרכיב העיקרי של מיקרופיגמנטציה בקרקפת צריך המטפל לעבור כברת דרך ארוכה כדי לגלות את הנקודה ממנה הוא יוצר הדמיית זקיקי שיער באשליה אמיתית, הטכניקה שפותחה על ידי מר רביבו אילן מירושלים כפתרון תחליפי לשיער קצוץ הינה – שיער וירטואלי הוא הפתרון לאובדן שיער והתקרחות גברית טיפוסית ומשלימה גם עם נשירת שיער ואף מכסה צלקות של השתלת שער.

הניסיון הוותיק של המרכז בירושלים מעל ל20 שנות פעילות ממשיך להוביל בישראל וכבר  שנים פועל בשיטה בלעדית להדמיית שיער, מספר המטופלים רק הולך וגדל ומרפאות מיקרופיגמנטציה נפתחות ברחבי הארץ בתוך מכוני שיער וקליניקות למינהם. המרכז להדמיית שיער המקורי של רביבו הנהיג בדרך ייחודית את פיתוח שיטת מיקרופיגמנטציה לעור הקרקפת והעביר קורסים למעצבי שיער בישראל.

מעוניינים לקבל טיפול למילוי שיער דליל באמצעות מיקרופיגמנטציה שיקומית? זכרו – מיקרופיגמנטציה שיקומית על ידי מכונים מורשים תבטיח תוצאות טובות יותר. תמונות מיקרופיגמנטציה לפני ואחרי – מיקרופיגמנטציה לשיער גם אחרי השתלת שיער לקויה או כושלת. טשטוש קרחות בשיער לגברים. תמונות לפני ואחרי מיקרו פיגמנטציה לפני השתלת שיער. חייגו 0537553665

כל מה שצריך לדעת על מיקרופיגמנטציה שיקומית! בשנים האחרונות, ניתן לראות היטב כיצד מיקרופיגמנטציה שיקומית הולכת והופכת נפוצה הן בישראל והן בעולם כולו. הסיבה לכך נעוצה בעובדה על פיה ישנן כמה וכמה שימושים שונים מיקרופיגמנטציה שימושית, אשר מאפשרים לפתור בקלות, במהירות וביעילות בעיות שעד לאחרונה דרשו טיפול ארוך ומייגע.

כך למשל, עבור גברים, הבחירה בטיפולי מיקרופיגמנטציה שיקומית יכול להחליף טיפול כימי בהתקרחות הגברית או טיפולים מסובכים אחרים, הכרוכים בתופעות לוואי בלתי רצויות. כמו כן, עבור נשים, מיקרופיגמנטציה שיקומית מאפשרת מילוי גבות לצמיתות באופן קל ופשוט וכן מילוי נקודתי של התקרחויות הנובעות בפציעה או ממחלה. בסופו של דבר, מיקרופימנטציה שיקומית מהווה את הפתרון הטוב, היעיל, המתקדם והמשתלם ביותר עבור שער דליל בצורה קיצונית וכן עבור התקרחויות הנובעות ממגוון נרחב ביותר של סיבות.

מהי השיטה של מיקרופיגמנטציה שיקומית? הטיפול המבוצע בכל פעם ובה בוחרים בטיפולי מיקרופיגמנטציה שיקומית הוא קל ופשוט באופן יחסי ומתבצע בכמה שלבים. בשלב הראשון, מוחזרות לשורש השיערה שאיננה זקיקי צבע חלופיים, היוצרים מראה מלא יותר.

בשלב זה, בכל מיקרופיגמנטציה שיקומית יש להתאים את צבע הזקיק המושתל אל צבע השערה הקיימת. במרבית המקרים, מתחילים מיקרופיגמנטציה שיקומית בשכבת שיער בצבע שחור ורק לאחריה מבהירים את השערה בהתאם לצורך וזאת על מנת לצור מראה מלא יותר. המילוי נעשה באמצעות מכונת סיכות דקות וסטריליות אשר מזריקות את גווני זקיקי השיער החדשות אל מקומן. לאחר כמה ימים, ישנה דהייה של השכבה הראשונה והיא מתחילה להתקלף. בשלב הזה, רצוי לבצע עוד כמה טיפולים בהתאם למצב השער עד ליצירת המראה המושלם.

 

טיפולי מיקרו פיגמנטציה מתבצעים בשלבים

  • השלב הראשוני בטיפולי מיקרופיגמנטציה הוא לבדוק ולהתאים את גווני הפיגמנט לשער שעל קרקפת הראש תוך בדיקה מקיפה ומדויקת בצבעים אורגניים (טבעיים). בדרך כלל טיפולי הדמיית שיער במיקרו פיגמנטים נעשים בין ארבע לשש פגישות עד לסיומם וישנם ראשים המצריכים טיפולים כפולים של כמות הפיגמנטים.
  • מיקרו~פיגמנטציה שיקום וקוסמטיקת שיער: שיקום וקוסמטיקה ע”י תיקון מצבים אסתטיים לצורך הסוואת צלקות, טשטוש קרחות ומפרצים, הדמיית שער, ודמוי זיפי שיער טבעי נעשים בקפדנות רבה ומחייבים ניסיון עשיר בתחום המיקרו – פיגמנטציה.
  • הדמיית שיער מיקרו- פיגמנטציה לצורך מילוי הקרחת ומילוי אזורי שיער דלילים מרשים וטבעי במיוחד אפילו מתאים לאזורי השתלת שיער שלא נתפסו הזקיקים או במקומות שאין שער כלל.

המלצה: אם גם אתה נפגעת מטיפולי הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה במרכז? חייג 0537553665 ואנו במרכז הישראלי המקורי להדמיית שיער נבצע את התיקון הטוב ביותר במידה ויש אפשרות כזאת 

הדמיית שיער רק אצל האחד והיחיד – ilan אילן

Call Now Button