לפני ואחרי,  צלקות,  קרחת

מיקרופיגמנטציה להדמיית זקיקי שיער

תיקונים של הדמיות זקיקי שיער כושלות וקעקועים בקרקפת

הסרת קעקוע
תמונה מצד ימין מראה מצב של חריטות קעקועים בקרקפת. בצד שמאל התערבות של הדמיית שיער ומיקרופיגמנטציה

 

קעקוע שיער גס! תמונות מימין יצירת "קסדה" טיפול כושל. תמונה משמאל ריכוך הקעקוע וסידור קו פרונטלי

תיקון הדמיית שיער


השתלת שיער.  ברוב די מכריע של מקרים שהשתלה מביאה את המטופל לחוסר שקט נפשי ולתור אחרי טיפולים לשיפור המראה, ישנו טיפול קוסמטי מוקסם אשר משמש כתחליף זקיקי שיער קצוץ ומשלים מקומות ריקים בהדמיית מיקרופיגמנטציה, אותו מבצע מומחה למילוי פיגמנטים.

לאורך כל הטיפול מראשיתו ועד סופו מלווה הוא בהקפדה רבה על פיזור נכון בחורים ובצלקות שנותרו בקרקפת. הופעתם של החתכים הללו ילוו את מושתל השיער לאורך כל חייו ולא יצמח בהם שיער.

חורים בראש משנים באופן דרמטי את הדימוי וההערכה העצמית של המושתל ולא פעם השתלת שיער אינה משיגה את היעדים ואת תיאום הציפיות שלה למטופל, משום שמטפל לא מיומן מספיק ולא מנוסה בפרספקטיבה רחבה בשימוש בטכניקות אומן ועוד.

נציין עוד שבמקרים שבהם המקריח מקריח רק באזור הפוני או רק בחלק הקדמי של השיער, אחוזי ההצלחה של השתלות מסוג זה גדולים. חשוב גם שלא להתייאש ובכל מקרה אם לא מרוצים מההשתלה, ניתן למצוא מטפל הגון שיוביל את המטופל למקום אליו הוא חשק להגיע.

הטיפול "במושתלי שיער" דורש ידע ודיוק קפדני גם באזור התורם ומחוץ לו וגם במסגרות שנראות כמו ראש בובה. לפני כן, יש להגדיר את מטרת התיקון של ההשתלה בבירור כי לא נעשה שימוש בהשתלת שיער ובהחדרת זקיקים אמיתיים של שיער אלא במיקרופיגמנטציה לצורך הדמיה ומילוי הקרקפת, עיבוי והשחרת המשטחים הריקים.

והכי הכי חשוב

אין יאוש בעולם כלל

הדמיית שיער

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button