צלקות

תיקון צלקות – מומחה לטשטוש צלקות בראש

 

טשטוש צלקות – טשטוש או הַעלמה של פגמים בראש הסתרת חורים בקרקפת/בראש/בשיער או בזקן.
צלקת בכללי היא סימן וחותם על כך שהיה חתך בעור. הויזואליות (הצורה) המשונה היכן שנפתח העור, נקרע או השתפשף ויצר צלקת. גם אחרי החלמת הפצע תישאר הצלקת לנצח. באזור שהעור סבל מטראומה מקומית (כמו פצע, כוויה, ניתוח, תאונה וכדומה) לעולם לא תחזור רקמת העור להיות כפי שהיתה לפני הפגיעה. הרקמה הצלקתית בעור היא רקמה כעין מתה כביכול והאיכות התפקודית שלה נמוכה מאוד ולא מתנהגת כעור רגיל שלא נפצע.

גם המראה השונה שלה מזה של עור בריא מסגיר את המקרה שארע דבר מה לעור. העור באזור המרכזי בצלקת בדרך כלל גס ועבה יותר והוא בעל גוון שונה לחלוטין : לבן בהיר וורוד או כהה יותר מהעור הטבעי שלא נפגע מסביבו, ולעיתים ישנם גרודים או כאבים באזור הצלקות.

חורים בשיער? איפור צלקות בראש וצלקת מעל האוזן

צלקת באזורים שונים בגוף בכלל, בעור הפנים או צלקת בראש בפרט מהווה במקרים רבים מפגע חברתי ונפשי מבחינה אסתטית, לדוגמה אלופציה אראטה אשר משפיעה לא מעט על הביטחון העצמי והמודעות. וכן הדימוי העצמי הידוע שכאשר גבר או ילד נחשף להתקחיות שיער פתאומיות ומרגיש שיש לו חורים בקרקפת, ונשירת שיער במקומות לא הגיוניים.

הטיפולים החדשניים בניתוחים נותנים מענה חלקי לתיקון צלקות ולהעלמתן ומאפשרים התחלת דרך במקרה של צלקת שקועה. הרעיון הוא להתחיל מחדש תהליך ניפוח צלקות בעזרת בוטוקס או חומצה הילרואית, ולשלב לאחר מכן הדמיית פיגמנטציה במיקרו זקיקים בין הצלקת לרקע הטבעי והכללי סביבה.

קשה מאוד להעלים צלקת קלואידית לחלוטין רק בעזרת המיקרו פיגמנט ולכן מומלץ לשייף אותה ע"י טיפול בלייזר להנמיך קומה באותה רקמה צלקתית בולטת – אחדים הטיפולים שקיימים להוריד את גובהה של הצלקת הבולטת לקו העור כפי שהיה לפני, ואחד בולט במיוחד הוא ניתוח להעלמת צלקות בלייזר. לייזר מאפשר ריכוך ושינוי טוב למראה של הצלקות, אך לא מושלם. יחד עם זאת השינוי בתחושה טובה ובהרגשה נעימה גם במגע, בביטחון העצמי שחוזר ובאיכות החיים ללא שאלות מטרידות רק הולכת ומשתבחת במיוחד אחרי טיפול אצל אמן הצלקות – vivo העלמת צלקות מחירים -הדמיית שיער לצלקת

Call Now Button