קרחת – התקרחות גברית

קרחת

קרחת | דרגת התקרחות מס' 7
קרחת בראש.

התקרחת או נשירת שיער עלולה להשפיע לא רק על שער הקרקפת אלא בכל מקום בגופך, הקרחת לעיתים זמנית וברוב המקרים היא קבועה. היא יכולה להיגרם מתוצאה של תורשה של גנים חלשים או החלפה בשינויים הורמונליים. גם ממצבים רפואיים טראומטים או נפשיים בחלק ניכר מהמקרים ראינו חורים בשיער והתקרחיות באמצע השיער ובזקן. פתאום נהיו חורים בשיער בשל הסטרס שחווה המטופל מניתוח כיכוררגי או ממצב נפשי לא נורמלי של חרדות ופחדים. גם ההזדקנות מביאה איתה וסוחפת אחריה קרחות רבות בקרב גברים. כל אחד בפוטנציאל שלו עלול לאבד חלק מהשיער שעל ראשו במקרה והוא לא שומר על תזונה נכונה ואוכל טוב וגם אם המערכת החיסונית שלו הפגועה זה דבר שלא ממש מיטיב עם שיער, מצב זה נפוץ אצל גברים ונשים כאחד.

קרחת מתייחסת בדרך כלל למקום ריק. כשמדובר בשיער שעל הראש ובו מקומות ריקים עם חורים הדבר נחשב לנשירת שיער הגורם למראה של שיער דליל. נשירה מוגזמת של שיער מהקרקפת תביא בסופו של דבר לקרחת וחורים גדולים יותר בשיער. הסוג של נשירת שיער תורשתית מחייבת עם הגיל לגרום להתקרחות. יש גברים שמעדיפים לתת לנשירת השיער שלהם לחלוף ומקבלים את גזירתו של הקדוש ברוך הוא ומתנהלים ללא כל טיפול אשר יסתיר את הקרחת. גברים אלו לא תמיד מודעים לעצמם והופעת המראה החיצוני שלהם לא בראש מעייניהם בעוד הצד השני של גברים אחרים שעשויים לעסוק בכל רגע נתון עם שערם ולהתמודד איך לכסות את החורים בתסרוקות משונות והלוואות, באיפור ומשחות שונות, כובעים , צעיפים ואפילו פיאות. יש את הגברים המיוחדים שלא עושים חשבון, פשוט אומרים לעצמם "יש לי קרחת" נכון, אבל אני יכול לשנות את זה שלפחות היא תהפוך ממצב של הברקה וזוהר לצל מט בהדמיה קבועה, ושהמצח החלק הגדול והארוך הזה יתקצר ויתמלא במסגרת טבעית ומתאימה שתצעיר אותי בכמה שנים טובות.

הטיפולים הנ"ל אינם באים כדי למנוע נשירת שיער או להחזיר את הצמיחה. הטיפול נקרא הדמיית שיער לקרחת והוא מכסה חורים בשיער בראש ובזקן.

תמונות של קרחות

קרחת גברית
קרחת גברית דרגת התקרחות מס' 7
קרחת אצל גברים
קרחת גברית תמונה 2,129 גרדה מס' 5
קרחת קטנה בראש
קרחת קטנה בראש
קרחת גבר
קרחת גברית תמונה: 9,301 דרגת התקרחות מס 7
תמונת קרחת
קרחת גברית תמונה: 45,190 גרדת התקרחות מס' 7
תמונה קרחת
קרחת גברית תמונה; 2015 דרגת התקרחות מס' 3
קרחת – התקרחות גברית. תוצאה לאחר הדמיית שיער אחרי ניתוח השתלת שיער בטורקיה. מילוי מושלם!
מילוי מיקרופיגמנטציה אחרי השתלה
קרחת – התקרחות גברית. מילוי זיפי השיער הדליליים לאחר השתלת שיער.

כידוע, השתלת שיער לא תמיד מצליחה לתת את הפיתרון עד הסוף. ישנם מצבים שהיא עוזרת מאוד ובאמת תורמת למקריח ליצור מסגרת לפנים, אבל יחד עם זאת בהרבה מקרים נשארים אזורים ריקים מזקיקי שיער ולכן העדיפות בקרב גברים להשתמש בשיטת המיקרופיגמנטציה למילוי ולמיצוי ההשתלה עד לסופה מקבלת משמעות אדירה.

בהצלחה.

 

 

Call Now Button