צל קבוע בקרחת – הדמיית שיער מלאכותית

כמה גברים סובלים מבעיית התקרחות, דלילות שיער,  וכן חוסר שיער בקרקפת ובפנים בזקן?

אנו במרכז להדמיית שיער, רואים את הקרחת שלך כעבודה לכל דבר ועניין ומתוך כך העבודות למילוי וכיסוי הקרחות בשיער אינם מתבצעות על ידי תוספות שיער או הארכות, הדבקות, וכו'. בסך הכל מצלילים באיפור שהוא די נחשב לקבוע בקרקפת.

הדמיית צל

השיטה הייחודית שלנו אשר מאפשרת לקרקפת שלך או לקרחת להראות אחרת. בדרך כלל הקרחת זוהרת ומבריקה ומלאת ברק טבעי. בסיום תהליך הטיפולי אשר מקנה לכל קרחת שהיא מילוי צל מקובע וממוסגר של זקיקי שיער דחוסים קצוצים או בטכניקת מיקרופיגמנט ובאיפור משוח לשיער ארוך. לאחר השתלות שיער לדוגמה הקרחות הצלקתיות שנוצרו מהניתוח יכולות להתכסות באופן מושלם ע"י טשטוש קרחות צלקתיות בקרקפת בשיער הראש ובזקן, החדרת הפיגמנט הארגני גורם גם להסתיר צלקות מפגיעות ילדות שנותרו עם סימני חבלה, חתך או צלקת. בשיטה שלנו שהיא מבין השיטות הטובות ביותר לטיפול בקרחת מומלץ להגיע לראשון לציון ולתל אביב. אנו מכהים או מבהירים את האזורים שמתקרחים באחידות לשיער ומשלימים בין צבעי השיער לפיגמנטים בקרקפת ברמת גימור מצויינת!

נדיר אם ירגישו את ההבדל בין השיער האמיתי שלך לבין הדמיית הפיגמנטים לאחר האיפור הקבוע בקרחת. הפיגמנטים שחודרים יוצרים מראה של מרבד מחוספס כעין שיער טבעי מגולח ומשנה את כל גוון הקרחת מקרקפת לבנה לקרחת מוצלת תמידית. הראש נראה מלא ויפה תוך טיפול או שתיים וההתקרחות תעלם. מה שישאר זו הדמיית מראה אחיד וקטיפתי של זיפי שיער טבעי וצפוף זה לזה ומסוגנן לפי בחירת המטפל והמטופל. כמו כן במהלך הטיפול לא אמור להיות כאבים מיותרים אך תיתכן רגישות ואודם.

אופן הפעולה

השתלת הפיגמנט המינרלי מופק מצמחים אורגניים בצבעים שונים שמתכלים עם הזמן ונעלמים. הפעולה של הדמיית צל בקרחת מתבצעת באמצעות מכשור מחטי חוט מתקדם שמזריק מיקרופיגמנטים לעור הקרקפת. שכבת העור סופגת את הגוון שמוחדר לה ושומרת את הפיגמנט המחקה שיער. המכשיר בנוי ממערכת זעירת מחטים אשר מבוססת על טכנולוגית איפור קבוע בגבות אך רק לשם ההמחשה הצגנו זאת כך. הדמיית צל בקרחת זה לא איפור קבוע כמו שאתם מכירים. הסוג של הפיגמנט מחוזק יותר למניעת דהיה מהירה והמחטים כשערות. לכאב ולעיקצוץ היחסי ניתן למרוח משחה מאלחשת בשם אמלה או תחליף גנרי לאלחוש ולכסות היטב את משטח העבודה שעליו יש לעבוד. יש גברים שציינו שהמשחה מפחיתה משמעותית את רמת הכאב ויש גברים שלא משתמשים בכלל עם אלחוש.

הדמיית צל של שיער לקרחת המופק מאיפור מחוזק וקבוע בקרקפת כדאי לבצע אצלנו. רמת הגימור והאפקט שתקבל ממטפלים מוכשרים ומיומנים גבוהה מאוד מכל המתחרים. ויש אולי אולי שלוש… אצלנו תמונה אחת באמת שווה אלף מילים ועם רקורד עשיר בקרחות. בהצלחה

Call Now Button