צלקות

טשטוש צלקות – לפני ואחרי – Vivo

 
טשטוש צלקת

מומחה לטשטוש צלקות: תיקון צלקת בראש מניתוח ומהשתלת שיער – Vivo

טשטוש צלקות הוא תהליך קוסמטי לצלקת המתערב ברקמות הצלקת ובשום אופן לא משנה את המבנה המוצק של הצלקת אלא משנה את גווניה השונים והנבדלים משאר האזורים שמסביב. המטשטש צלקות והמתעסק בהן ראשית כל יבחן היטב את מבנה רקמות הצלקות ואיך שהן בנויות ואם מצא לנכון להמליץ לחתוך בניתוח את גובהן או להוסיף נפח מתחתיהן ימליץ. במידה והצלקת היא צלקת שטחית יוכל מיד המומחה להתחיל את מלאכתו. ניתן להשתמש באתר לשימוש צפיה בלבד! ראו צלקת (חתך בשר אדם)

תיקון צלקות השתלת שיערמומחה לטשטוש צלקות אחרי השתלות שיער – טיפול ב6 צלקות fut
צלקת קרחתית לפני ואחרי

צלקת בדרך כלל נובעת מפגיעה ופציעה גסה בשלמות העור והרקמות בצלקת הופכות לקשות יותר משאר העור בגוף האדם. לאחר תהליך השתלת שיער FUE לדוגמה, הריפוי של הפצע הוא די מהיר אך גם הוא הופך לצלקת קטנה בעור בשער. בשיטה זו ככל שכמות הזקיקים שנלקחים הוא גדול יותר כך מספר הצלקות יגדל. בשיטת השתלת שיער FUT זה כבר סיפור אחר לגמרי, חייבת להיות צלקת איפה שהוא בראש מהיכן שנלקחו הזקיקים. אין מציאות בעולם שהייתה השתלת שער fut ללא חתך אחד בקרקפת או שתי צלקות בראשאו מאחורי הראש. ניתן לבצע טַשְׁטשת לצלקות ברמה גבוהה גם לצלקות מכערות העלולות לגרום לסבל רב לבעליהן ותחושות לא נעימות מהסביבה. מקורות לצלקות בראש בדרך כלל זה או מהשתלת שער או מניתוח ראש או מתאונה.(ראה כאן איך מטשטשים צלקות)

צלקת בכללי היא מקום אזורי על הגוף בריקמות סיביות המתחלפות בתהליך החלמה של העור והבשר. לעתים לאחר פציעה למשל או חבלה וחתך חד בילדות תותיר הפציעה צלקת לכל משך החיים. באופן כללי צלקות שרואים אותן בבירור נובעות מתהליך ביולוגי טבעי שהגוף תיקן וריפא את הפצעים בעור, גם צלקות באיברים ומקומות שונים בגוף ברקמות שונות ואחרות בגוף למשל; ישנם מקומות שהצלקות בגוף מחלימות מיד כמו בידיים וישנם מקומות שהפצעים והצלקות גדולים מדי ופתוחים ולכן הם מגלידים להאט, לכל צלקת יש את האופי שלה ולפיכך, להצטלקויות יש רמות ולא רק. הם חלק טבעי מהתהליך של ריפוי הפצע ובלעדייהם הצלקות לא היו מחלימות ומתקשות למעט פצעים וחורים קטנים או קלים מאוד. כל פציעה, חבלה או פתיחת עור למניהם שגרמו להורדת דם וחתך בבשר (למשל: "נפתח הראש" ויורד דם? ייתכן שתהיה צלקת אך היא תוסתר עם שיער הראש. או למשל לאחר תאונה שבה נגרם לעור באזור הכתף חתך והצריך תפירה, ניתוח או השתלת שיער.) גם גורם טבעי לתוצאה קרחתית וצלקתית כלשהי. עור בני האדם אינו כעור של בעלי החיים והוא יוצא מן הכלל. לחיות יש התחדשות רקמות מוחלטת שצומחות ומתרפאות מחדש אפילו ללא היווצרות צלקת כלל.

Call Now Button