צלקות

שיער, צלקות וקרחת – תיקון צלקות אחרי השתלות שיער

שיער הצלקות והקרחת שאחרי ההשתלה – מומחה לתיקון צלקות לאחר השתלות שיער

לעצב הדמיית שיער אחרי השתלת שיער זה תחום של מומחים.
העיצוב שהרופא שמשתיל שיער מחליט הוא חשוב (※ אבל גם חשובה חוות דעת נוספת של רופא עם ניסיון רב)

הקושי שבהשתלה

הקשיים בהשתלה שונים בהתאם למצבים שונים כמו גם למצבים וגודלם של הצלקות בראש, ההבדל הגדול ביותר בין השתלות השיער הוא בין fut ל fue, כלומר שיטת חילוץ הזקיקיםהם שיוצרים את הצלקות וצלקת להשתלת שיער כללית חייבת להיות אחרת מאיפה שיער?

שיעור צלקות הנגרמות מהשתלת שיער בשיטת fue עשוי להיות גבוה מזה של השתלת שיער בשיטת fut (סטריפ), לקרקפת רגילה. הצלקות גם מהשתלה זו וגם מהשתלה זו עשויות מרקמות סיביות עבות הנקראות פיברובלסטים (תאי רקמת חיבור המפרישים קולגן) המגינים על העור ורקמת צלקת עבה היא פעולה קשה יותר להשלמת התהליך מהשתלה נוספת.

בעור רגיל ניתן להשתיל שיער אבל בצלקת לא מכיוון שהיא כרוכה בהגבלת גישה לכלי דם והתקשות של הרקמה הצלקתית.

במידת הצורך, אחרי השתלת שיער ניתן להשלים את הצפיפות של האזור (צלקות) התורם על ידי השתלת פיגמנטים למילוי הצלקות וכן את החורים בשיער.

מומחה לתיקון צלקות: קיימות מספר אופציות ניתוחיות לתיקון או העלמה של צלקות מהשתלת שיער. הליכים כירורגיים יכולים להתבצע על צלקות בשיער ובראש אולם לא ניתן להבטיח בשלימות את התוצאה הסופית שתתקבל וגם לא מומלץ לעבור בשנית ניתוח.
חשוב לציין שהצלחת הטיפול לצורך הסתרת צלקות במרכז להדמיית שיער יכולה להגיע לכ-90-95% , אולם לא ניתן לחזות מראש כמה טיפולים יועילו עד להשלמה. לעיתים, יצטרך המטופל לעבור מספר טיפולים עד להגעה לתוצאה הטובה והרצויה.

Call Now Button