צלקות

נזקים בקרקפת

צלקות בקרקפת
טשטוש צלקות קטנות בעורף לאחר תהליך השתלה
צלקת בעורף
20201104_224810

קודם
הבא

לאדם שהתחיל לאבד את השיער יש זיכרונות ברורים ורבים מאוד מהצפיפות והשיער המקוריים שהיה לו בצעירותו, ולכן זה הגיוני לצפות שהשתלת שיער תתרחש במקרה זה. למרבה הצער, עבור רוב הגברים המקריחים זה לא אפשרי, במיוחד אצל צעירי הדור שעלולים להיות קירחים מאסיבים. אם מבצעים השתלה בגיל מוקדם, עשוי הגבר להמשיך לאבד את שיערו ולהישאר ללא שיער טבעי רק המושתל יראה וזה לא יראה טוב. הוא יהיה חייב ללכת נמוך עם השיער ולא מספיק זה אלא בכיסוי כל האזור שמאחוריו בהדמיה נניח.

עבור אדם צעיר שמאבד הרבה שיער, שמירת אורך שיערו קצר מאוד עשויה להיות אפשרות היופי הטובה ביותר בשבילו. עם זאת, אפשרות זו עלולה ללכת לאיבוד לאחר ביצוע השתלת שיער מכיוון שצלקות באזור התורם עשויות להיות גלויות עם שיער קצר מאוד. לכן יש את הדמיית שיער שתפתור חלק נכבד בבעיה

לעתים קרובות, (זה לא כל כך מובן לכל הגברים) אין מספיק שיער תורם כדי לכסות את כל הקרקפת ולהביא את המצב לראש מלא. נניח שמטופל מבוגר שעבר השתלת שיער, החזיר את השיער לקדמת החלק העליון של הראש, החלק העליון של הקרקפת והשאיר את הכתר חשוף. הרי מציאות כזאת להשאיר שיער מעט ארוך יותר ולהביא לתוצאה אסתטית גרועה זה לא בא בחשבון, אך בימינו כמו הזמר אייל גולן לדוגמה זהו מראה מקובל בפרט על מישהו צעיר יותר.

אם אדם צעיר לא יכול לכסות את קרקפתו לחלוטין, כפי שהוא חפץ לעתים קרובות, עדיף בדרך כלל לשמור על שיער קצר ולא להדגיש את האזורים המקריחים, ככל שהשיער יהיה קצוץ יותר כך יראו את הקרחת בולטת פחות ובמיוחד באזור הכתר. ככל שאדם זה מתבגר, והציפיות והצרכים שלו משתנים, השתלת שיער עשויה להיות מתאימה לו אך חשוב להדגיש כי לא לכל אחד השתלת שיער מתאימה..

Call Now Button