מיקרו־מיקרופיגמנטציה

מיקרופיגמנטציה – מיקרו שיער

יש לך דלילות בשיער? קרחת או מפרצים? צלקות בראש וסימני חתך בקרקפת? אל דאגה! היום עם כלל הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לשנות ולהפוך מראה שיער דליל למלא ללא כל התערבות כירורגית וללא כאבים באמצעות קעקועי שיער קוסמטיים- רפואיים.

מה זה מיקרופיגמנטציה, ולמי מתאים הטיפול הזה?

מיקרופיגמנטציה הוא טיפול על גבי העור, אפשר לומר שזה מיני קעקוע קומסטי-רפואי, ולמה מיני-קעקוע? אז כפי שרובכם ודאי כבר מכירים יש את המילה קעקוע שזה: קעקוע של ציור אובייקט או תמונה חרוטים עור והבשר בסוג של איפור קבוע אגרסיבי. לעומת זאת – מיני קעקוע משרת את הצרכים החיוניים והאסתטיים של המטופל בו והדרך שיש חזרה משם היא הקובעת שזה לא קעקוע אלא מיני קעקוע. הדגשת קווי השיער מקדימה מעל המצח בעזרת מיני קעקוע תיצור צורה חדשה לפנים ומסגרת חדשה.
עם השנים מיני קעקוע ילך ויעלם וצרכים לחדש אותו אם רוצים להמשיך בהתהליך. מיקרו מיני קעקוע מתאים גם לצורך טשטוש בבעיות פיגמנטציה בעור פגום או מצולק, מה שאומר שאם יש לכם צלקת בשיער או בקרקפת הראש ניתן להחדיר גוונים שיקומיים לתוכה שישנו את המראה הלבן שלה והצלקת תקבל מראה דומה מאד לסביבת השיער הקיים. במקרים של צלקות אשר נפגעו מטיפולי ניתוחים להשתלות שיער, תאונות או פציעות ניתן למזער את הנזק בצורה משמעותית. מדובר בהליך קוסמטי־אורגני שבמהלכו מיקרו פיגמנטים מוחדרים לשכבת האפידרמיס והדרמיס העליונות, והתוצאות: הכי הכי לטבעי.

טיפולי הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה שיקומית:
גברים במהלך שנות חייהם חווים מקרים של פציעות עוריות כוויות וניתוחים. גם בנשירת שיער שהיא חלק די נכבד אצל אוכלוסיית הגברים המתבגרים נראה כי יש פתרון ניכר שיחזיר את המראה המלא והטבעי. צניחה של שיער מהפדחת מגדילה את המצח ומאריכה את הפנים, השיער שלנו כמו כתר על ראשנו ולכן אם הוא מיתדלדל באזור הקדמי הבעיה קופצת ישר לעיני כל. גם גבות וריסים שאינם מלאים מספיק עלולים להיראות כבעיה, ולכן ניתן למלא אותם ולהשלים את החסר. לאחר הטיפול המראה הופך לטבעי ומתמזק עם השטח הרצוי. טיפולי מיקרופיגמנטציה, המכונים גם קעקוע שיער, איפור קבוע או דרמו־פיגמנטציה, מעניקים למוטפל בהם סוג של מראה אחר אחיד ומודגש לפי בחירה. ישנם אזורים בהם יש מעט שיער ובכך ניתן לבצע השלמה שמרעננת את המראה הקודם לפני הביעה. וללא כל ניתוח.

המטרה ששמנו לעצמנו היא לתת למראה הטבעי שלך להיתייפות. פשוט מאוד להשוות את המצב הנוכחי לפנים ולמראה הטבעי והרענן שהיה לפני כן ולהחזיר את הצפיפות הטבעית שהייתה. במקרים רבים הדמיית שיער יעילה מאוד גם לאחר השתלת שיער. הפעולה מסמיכה את הקרקפת בצבע קבוע ומבצעת השחרת שיער ללא התערבות ניתוחית כירורגית. כשמדובר בקרחת, קו המתאר צריך להיות רך ובצורה מדורגת מכהה לרכה ומעודנת ככל האפשר. גם את הצד ההפוך שמשתלב מאחורה צריך למזג נכון ובהתאמה עם גוונים מותאמים אישית.

ישנם גברים שמשתמשים בטיפולי הדמיית שיער אבל לגמרי לא בשביל הקרקפת שלהם. השיער הטבעי שלהם בראש מלא וצפוף. הם מבקרים בעיקר במקרים של זקן דליל/מצולק או בשביל צלקת בגבה או גבות מדולדלות. לגבי הדגשות ריסים ואיילנר נדירים הגברים שמעוניינים בטיפול.

טשטוש צלקות בגבה והדגשת גבות מאפשרות לקבוע מחדש את צורת הגבה, מיקומה וגודלה. ניתן לתקן קעקועי שיער ולסדר מסגרות אסימטריות.

הדגשת שיער מיקרופיגמנטציה נעשית בטכניקה מעודנת המדגישה את המשטח התחתון של השיער בראש. הדמיה מציפה את הקרקפת בפיגמנטים בהתאמה אישית ויוצרת "קונטרס" סמיך, כלומר הבדל חדש ויפה, צפוף יותר מלא יותר ומעניקה הדמיית עיבוי והשלמה.

הדגשה בהשחרת קרקפת מעניקה לה מראה מלא יותר והמתבונן בה לא ישים לב שזו מיקרופיגמנטציה אם המלאכה תעשה כראוי. התספורת הקצרה הכרחית לאלו הסובלים מקרחת מלאה שכן אם לא יסתפרו קצוץ יהיו הבדלי גבהים בין השיער הארוך לקרחת. הדמיית שיער מעניקה חיות וחושניות לקרקפת ובכלל למראה הכללי. היא דואגת לכסות כל איזור ריק משיער ומחזירה לפנים את המראה הצעיר.

מיקרופיגמנטציה:
מיקרופיגמנטציה היא מילה בלקסיקון העברי שעברה יותר מדי כביסות וביטויים ורק בכדי להמחיש מה זה בדיוק. לא כלכך הרבה אנשים מכירים את המושג הזה וגברים קרחים רבים לא מעלים על הדעת שיש כזה דבר בכלל שיכול להפוך את הקרחת להדמיית שיער.

הטיפול הוא בעור ולא בשיער עצמו. דרך השיקום והשחזור של גוון העור בראש ניתן לבצע שינוי משמעותי במראה. עבור קרקפת מבריקה חסרת שיער, מצולקת או דלילה ניתן כאמור לחולל שינוי באמצעות מיקרופיגמנטציה. מה שהופך את הקרקפת לסמיכה צפופה וכהה יותר עם מראה טבעי.

בניגוד לקטגוריה של השתלת שיער הדואגת בעיקר לפנות שיער ממקום אחד לשני (העברת שיער – [כך היה נכון יותר לקרוא לתהליך] משום שבאמת מעבירים זקיקים ממקום מלא למקום דליל או ריק. מה שמשאיר את האזור שנלקח ממנו שיער ערום), במקרה כזה מדובר במילוי לאזורים הריקים שנותרו. בכללי יש אזורים בגוף שעליהם צומחות שיער כגון: ידיים, רגליים, גבות, שפם וזקן, שיער הראש, חזה, בטן וכו', מכל המקומות שהוזכרו ניתן לפנות שיער ולהעביר אותו למקומות ריקים. גם מבית השחי ומהמפסעות ראינו מטופלים שלא היה להם אזור תורם מספיק טוב מהקרקפת או מהזקן בפנים וההשתלה לא נראית טובה בלשון המעטה. שיער הקרקפת הוא מיוחד ולמעשה כאשר מעבירים שיער מהכתפיים או מהמפסעה עלול להיווצר מצב בראש של כמה סוגי שיער. חלק ופלומטי, מתולתל גלי ודק מקורזל וגס. בקיצור לא נראה טוב. הטכניקה שבה אנו משתמשים היא מהמתקדמות ביותר בעולם והטיפולים בה הם עם מאלחשים עדינים ובטוחים ב100%.

הפיגמנטים והצביעה הקבועה אינם פוגעות לא בעור ולא בשערות הקימות. גירוי מינימלי על רקמת העור בקרקפת יוצר מרבד בגוון מותאם אישית, אשר משחזר ומתקן ואף מחזיר למטופל את המראה הטבעי והאולטימטיבי עבורו. האלטרנטיבה היא מופלאה ובנוסף לכך היא מאפשרת ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ובתחושת סיפוק מרגע הטיפול.

מיקרופיגמנטציה היא דרך מיוחדת מאוד אשר מתאימה ומתקנת ניזקי ניתוחים. אם זה מתינוח חזה – הגדלה או הקטנה אשר יצרו צלקות ובמקרים של כריתות ושחזורי עטרות ניתן לשנות את מראה העור בגוונים מותאמים אישית גם ללא ניתוחים קודמים, אישה אשר חפצה להבליט את השפתיים שלה באודם אך מתעצלת כל יום להתאפר יכולה לבצע מיקרופיגמנטציה בשפתיים וכך לא תשתעבד לאודם.

הטיפול במיקרופיגמנטציה מעניק בניה מחודשת למראה הפגום. איך אומרים? מה שלא עושה הטבע עושה הצבע… העיקר שיש את האפשרות.

אם קו השיער הקדמי נסוג לך ואתה חפץ למלא אותו במיקרופיגמנטציה במקרים כאלה, אנו משתמשים בצבעי "איירונאוקסייד", צבעי הסוואה הטובים ביותר בגווני מיקרו־צל.

הטיפולים של מיקרו פיגמנטציה מתאימים גם לחולים אשר מטופלים בטיפולי כימותרפיה וכן בהקרנות, ובמהלך הטיפולים ניתן לשלב גוונים כהים יותר על מנת לתת אפקט טוב מבלי שהכימותרפיה וההקרנות יפגעו בעור.

באמצעות מיקרופיגמנטציה ניתן לבצע הדמיית ריסים או השחרת ריסים, לעבות ולעצב גבות, לסייע לגוון קבוע בשפתיים וכן ביצירת אומנות די קשה של הדמיות של זקיקי שיער.

 

מאיזה גיל אפשר לעשות מיקרופיגמנטציה?

מגיל 8 ומעלה.

איך אני מתכונן לטיפול?

ההמלצה שלי היא: תתכונן להיות יפה וצעיר יותר. זהו. בפעולה עצמה ישנם גברים שנרדמים ללא שום מאלחש והטיפול גורם להם לכיף למסאג' בקרקפת. אחוז מאוד קטן חש כאב סביר. בדרך כלל, לאחר פגישת הייעוץ עם המטופל ובהבנה הדדית מתאימים ציפיות ומסבירים למטופל מה לאחר התהליך.

 

מהן ההגבלות לאחר הטיפול?

באופן כללי אין הגבלות מיותרות ומשמעותיות פרט לכלור. כידוע, כלור הוא חומר כימי שעלול לפורר גם מתכות. ההגבלות חלות עד כחודש לאחר הטיפול. אין לרחוץ בבריכה וג'קוזי עם כלור כשבועיים לאחר הטיפול, ומומלץ להמתין עד שהפיגמנט יקלט ויתיישב היטב.

מתי "אחזור לאיך שהייתי לפני"?

אם לא חוזרים על הטיפול ולא ממשיכים אותו כאשר הוא דוהה יעברו בין שנתיים לחמש שנים עד שימחק לגמרי

אילן רביבו הוא חלוץ הדמיית שיער בישראל מטפל במיקרופיגמנטציה אסתטית ושיקומית לצלקות וקרחת

​לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חייג 0537553665

אסתטיקה – לפני ואחרי – תמונות

מיקרופיגמנטציה

Call Now Button