צלקות

טשטוש צלקות | טשטוש חורים בשיער מילוי והעלמת סמני חתך ניתוחי

טשטוש צלקות | טשטוש חורים מילוי והעלמת סמני חתך ניתוחי

טשטוש צלקות
טשטוש צלקת לאחר ניתוח בראש.

תמונה לפני ואחרי טיפול הדמיית שיער יחיד! הדמיית שיער לצלקת כפי שניתן לראות בצד ימין הצלקת טושטשה וכבר לא רואים אותה. בצד שמאל – אחרי הניתוח שעבר מ' בשנת 2001 נותר חתך מקצה אוזן עליונה לכיוון הקודקוד ומהקודקוד ממשיך החתך לרדת אל האוזן השניה. חתך זה הותיר (צלקת) בין שבילי השיער המקוריים ויצר מעין שביל מפולס פתוח שלא מתכסה בטבעיות כלל. ומה גם שאף אורך אינו מתאים בין בגילוח ובין ארוך ואינו מעלים את הסימן הצלקתי משום שקיים חוסר שיער נרחב והכיוון של צמיחת השיער הטבעי קובעת בהחלט.

בטיפול זה נעשה שימוש בהליך מיקרופיגמנטציה לצלקת הדמיית זקיקי שיער. הדמיית שיער לצלקות אצל מומחה בתחום, זוהי שיטה מהפכנית לתיקון וטשטוש חורים בשיער. הטכניקה מיועדת בעיקר לגברים מסוקסים אשר זקיקי השיער שלהם בזקן או בקרקפת דליל או קרחות פוקדות את רעמת ראשם וזקנם. גם לאלו שנחתכו במזיד בפנים או בעורף מקטטה או ניתוח מתאימה השיטה והיא מטשטשת באופן ניכר את החתך וסימני הצלקות שבתוך השער.

צלקות השתלה
צלקות השתלת שיער – צלקת סטריפ ישנה של השתלת שיכר fut + צלקות השתלת שיער בטורקיה בשיטת fue.

החתך (צלקת FUT) של השתלת השיער הישנה הרבה יותר מורגש משאר צלקות הfue הקטנות בתמונה מצד שמואל, ואמנם החתך הוא בגוון בהיר ובולט מתוך השיער והוא הדומיננטי במקרה זה, לכן ראשית העדפנו לכסות את החתך המשמעותי ולמזג אותו באותם גוונים. התמונה מצד ימין מראהמצב לאחר שלושה ימים בלבד.

Call Now Button