צלקות

טיפול בצלקות הטוב ביותר עם טכנולוגיה ואומנות משולבת לתוצאה מושלמת וקבועה! ראש צלקת

צלקות

טיפול בצלקות הטוב ביותר עם טכנולוגיות משולבות קוסמטיות לטיפול מושלם וקבוע בצלקות

צלקות, חתכים ופצעים מדי יום נגרמים לאנשים בכל רחבי העולם ומפתחים רבים עושים מאמצים יומיומיים כדי לתת פיתרונות לבעיית הצלקות בעור בראש ובזקן. צלקות בכלל זהו סיבוך נפוץ של ריפוי הפצעים המופיעים בעקבות פציעה, או ניתוח ורקמות העור שלא חזרו לטבעם. כגון: חתך או כוויה, הליך רפואי, או ניתוח להשתלת שיער. צלקות בולטות בראש ניתן להשטיח עם ניתוח לייזר ואנשים עם צלקות כהות ובהירות בעור יכולים בצע מיקרופיגמנטציה להתאמה אישית. גברים שיש להם מצבים גנטיים מסוימים, או גבר עם מצב הקשור לייצור קולגן נמוך החלמת הצלקות תארך יותר זמן. רוב הצלקות נגרמות בתאונות אישיות אבל גם על ידי חתכים כירורגיים כגון: ניתוח להשתלת שיער ותפירת צלקת כירורגית לקויה. לטיפול בצלקות יכולות להיות השלכות לא נעימות אם מטפלים בהן באסתטיקה הלא ראויה להן, ובזהירות המצריכה ידע וניסיון רב, וכמו כן המצב הפסיכולוגי והנפשי של המטופלים עלול להתערער בעקבות טיפול כושל.

טיפול בצלקות הטוב ביותר עם טכנולוגיה ואומנות משולבת לתוצאה מושלמת וקבועה! בראש צלקת
טיפול בצלקות הטוב ביותר

לפני 3 שנים חייל בשם רוני נפצע בינוני ונשארה לו צלקת די גדולה בראש, השנה החליטה אשתו לעשות לו מחווה לאחר שהשתמש במשחה בשם 'קלו-קוט" במשך שלוש שנים והיא עלתה לה לא מעט – 150 שקלים לשפופרת יחסית קטנה שמספיקה לחודש אמנם, אבל באמת שהמשחה ממש עזרה לו. "בקושי רואים לו את הצלקת עכשיו והיא קצת בולטת מהשערות, אתה יכול להסתיר את הצלקות ושלא יראו אותם בכלל"? שאלה.

כן. עניתי, בוודאי שאוכל והוספתי הוא חייל? אני מוכן לעשות את המלאכה בהתנדבות. היא שמחה ורוני שמח ואני כמובן קיבלתי את שכרי בדרך אחרת…

Call Now Button