לפני ואחרי,  צלקות

חתך בראש, בשיער, בפנים ובזקן – קרקפת קרחת

פגיעות ראש ופנים אצל גברים.

למרות שצלקות הפנים הן אמיתיות ולא עשוית באיפור כלומר לא יצרו או ציירו את צלקות הללו על הראש או בפנים, היה על המטופל להחליט איך הוא רוצה לעשות את הצלקת שלו עם זיפי שיער אורך או קצר.

איזה הבדל! כיסוי צלקת פנים מאתגר, יש צורך רק בפגישה אחת נוספת.

חקר מקרה – תיקון צלקות פנים באמצעות Micropigmentation איפור לטשטוש צלקות מפציעות קטטות וחבלות.
בעידן הזה שכולנו שואפים לעור מושלם בפנים ולגוף בריא, נטול פגמים או חורים! עם זאת, אותם תאונות, פציעות, ניתוחים, אקנה ואפילו נשיכת כלבים יכולים להשאיר אותך עם תצורות צלקת לא נעימות. יכול להיות שפעם קיבלת מכה ונפתח לך הראש או שהיה לך פצע בקרקפתך או בפנים שלך, אתה עשוי לתהות כיצד הפצע הולך להחלים והאם הצלקת תצמיח שיער או לא. יש לי חדשות טובות בשבילך. אבל יש גם את החדשות המצערות …

צלקת שיער
צלקת שיער

נתחיל מהחדשות המצערות שהן רקמות בצלקת שונות ממקרה למקרה מהעור הרגיל שלך. צלקות מורכבות מקולגן (חֶלְבּוֹן סִיבִי הַמָּצוּי בְּבַעֲלֵי הַחֻלְיוֹת כַּמַּרְכִּיב הָעִקָּרִי בְּרִקְמוֹת הַחִבּוּר וּבָעֲצָמוֹת. הַקּוֹלָגֵן חָשׁוּב לְחִזּוּק רִקְמוֹת הַחִבּוּר בַּגּוּף, הַגִּידִים, הַסְּחוּס וְהָעֲצָמוֹת.) לא תקין הנערם במקום הפציעה. שלא כמו בעור רגיל חלק הקולגן החריג הזה אינו עשיר בסידנים נאים ונקיים של רקמות. ברקמה הלא תקינה יש מחסור בבלוטות רגילות שנמצאות בעור רגיל ומה גם שבלוטות המייצרות שמנים טבעיים, בלוטות המייצרות שיער וכו כתוצאה מכך – הצלקות אינן יכולות בעצם לגדל שיער בעצמן, ובמקרה זה, המטופל נזקק לסיוע כלשהו עם הליך של תיקון צלקת פנים.

עכשיו לבשורות הטובות (כפי שניתן לראות בתמונות) – כן, ניתן לתקן זאת. או לפחות לדמות זקיקי שיער אשר נראים כצמיחת שיער מתחת לצלקת ובאמצעות ניקוד הצלקת אפשרי בהחלט לגרום לתיקון מראה הצלקות בראש. מבחן מקרה זה מוצג מטופל בן 22 שהיה פעם קורבן לחיתוך פנים לשיסוע הזקן והשאיר איתו צלקת פנים לא רצויה שהשפיעה מאוד על מראה זקנו בשל היעדר שיער במקום בו הצלקת עשתה את קיומה.

בהתחשב למראה הפנים שלנו תמיד נקשר אותו ישירות לביטחון וההערכה העצמית שלנו, החתך הצלקתי גבה מחיר גבוה מאיכות חיי המטופלים שלנו שהחליטו לפנות למומחה המוביל לשיקום באיפור צלקות שיער בישראל, ויוו.  לתיקון שלו, בצלקות פנים. במקרה של מטופל זה, הליך מיקרופיגמנטציה זקיקי שיער פשוט ויעיל היה האופציה הטובה ביותר ועובדת היטב ברקמת הצלקת. האומנות בדבר היא לכוון את זיפי הפיגמנט בזהירות ובאומנות באופן שלא ניתן עוד לדעת שצלקת פנים הייתה קיימת מעולם. כפי שנראה בתמונות לפני ואחרי, המטופל שלנו חזר לפגישת המעקב שלו לשנה כדי להתפאר במראה החדש שלו שהחזיר לו את הביטחון!

הסתרת צלקות

סגור לתגובות על חתך בראש, בשיער, בפנים ובזקן – קרקפת קרחת
Call Now Button