צלקות

העלמת צלקת – Scar Disappearance

העלמת צלקת – Scar Disappearance

העלמת צלקת - Scar Disappearance
העלמת צלקת – Scar Disappearance

קרחת/צלקת קרקפתית

תיקון צלקות בישראל

בטח יצא לכם לראות בזמן האחרון גברים בתל אביב שהראש שלהם נראה קצת מוזר עם תחבושות או עם צלקות בקרקפת. אלו כנראה הגברים שפצועים בראש לא בגלל שבחרו לגלח את השיער שלהם סתם באמצע החיים, לא.
התופעה הזאת למרות שהיא נראית אצל הרבה גברים די טובה מקדימה היא מזביעה מאחור. הראש מלא צלקות שיער וחורים וזה לא שהראש מקריח שם, הדבר אינו מקרי!

שיטות של השתלות שיער הובילו להופעת חלקים נרחבים בקרקפות בהם חורים וצלקות לחלקן קרחות גדולות ולחלקן מינוריות. קרחות אלו והצלקות הופכים לבלתי נראים בהדמיית שיער בשיטת המיקרו פיגמנטציה המקצועית ובזכות גוונים נכונים זוכה השיטה להיות מבוקשת יותר בקרב גברים בתל אביב שעברו השתלות שיער.

מהו הפתרון להתקרחות היום הכי משתלם, שיראה סביר ולא יקר?
למעשה הדמיית שיער בפיגמנטציה הפכה להיות הכוככבת התל אביבית הבאה – היא נראית מצוין ומוסיפה חן. המראה שמתקבל בסופו של תהליך נראה טבעי לחלוטין עד כדי כך שלא ניתן לזהות האם זה השיער הטבעי של האדם או זהו צבע שהושתל בעור הקרקפת למילוי המראה הדליל ולהופכו למלא ואחיד.

המגולחים שגילחו את שיערם אחרי השתלת שיער יכולים להינות מהדמיית שיער על הצלקות והקרחות שנותרו באזור התורם. גבר שעבר הדמיית שיער באזורים המקריחים ורוצה לחדש ניתן לפנות לטלפון 0537553665.

האם אתם עושים הדמיית שיער בתל אביב?

כן. המומחה שלנו מבצע הדמיית שיער בפיגמנטציה בתל אביב.
הקלינקה המרכזית ממוקמת בראשון לציון וניתן להגיע לטיפול בצלקות. אך יחד עם זאת ישנם גברים שנמנע מהם לצאת מקרבת ביתם ולכן הם זכאים לטיפול ותיקון צלקות בראש או בשיער בביתם בתל אביב גם אם הטיפול כולל מספר מפגשים

Call Now Button