הדמיית שיער | מילוי קרחות אחרי השתלת שיער

טיפולי הדמיית זקיקי שיער – כיסוי קרחת

הדמיית זקיקי שיער מיקרופיגמנטציה הוא תהליך פלא הנותן מראה לשיער דליל או מקריח את האפשרות למלא חללים ריקים בקרחת, באמצעות השיער הוירטואלי ניתן לצופף את הזקיקים במראה של זקיקי שיער נוספים ולהעלים קרחת. טיפול בקרחת גברים, התקרחות גברית טיפול טבעי, התקרחות גברית בגיל צעיר,

הטיפול בקרחת מבצע מן שכפול זקיקי שיער בטכניקות מיוחדות ומחטי זהב בגדלים שונים. קרחת עם הדמיית שיער, יוצרת מראה נדיר של צפיפות השיער הטבעי ומשתלבת בעיקר בשיער הטבעי קצוץ.

ליהנות מהטיפול במקום לסבול מהקרחת

רוב הגברים שיש קרחת בראשם מעדיפים את השיער הנותר בצידי הראש מגולח היטב, הם גם יכולים להשאיר את השיער שיארך אבל אין לזה צורה. העדיפות למלא חללים ריקים בקרחת או להסוואת צלקת כתחליף לשיער הנסוג בא לידי ביטוי בהרבה מקרים.

קרחת ללא טיפולי הדמיית שיער – מיקרופיגמנטציה יוצרת מראה של אדם מבוגר גם אם האדם הוא צעיר. לעומת זאת, ראש קצוץ מלא שיער עם הדמיית שיער ומסגרת לפנים בפועל, נותנת תחושה של רעננות וצעירות לכן הציפיות לבלורית בטיפול זה אינה קיימת. ללא כדורים נגד התקרחות תופעות לוואי.

בטיפולי התקרחות, הדמיית שיער לא בהכרח מחייבת את הלקוח להסתובב “על הסכין- קרחת” אך חשוב לציין שעל מנת לקבל תוצאה קצוצה ואחידה למראית עין, יש להסתפר באורך נמוך (תלוי ברמת הדלילות). על קרחת קטנה בראש יש לבצע סדרת טיפולים קצרה וכמו כן גם על השלמת מפרצים.

לכל קרחת יש דרגת התקרחות בין 1 ל 7 והמחירים מתחילים מ- 2,000 ₪ ככל שהקרחת גדולה יותר כך גם המחיר גדל.

טיפולי הדמיית שיער לגברים עם קרחת

גברים!? ההחלטה להיסתפר קצר עם תספורת מרינס הנובעת מנשירת שיער, דלילות שיער או התקרחות גברית, היא החלטה נבונה אך יחד עם זאת חשוב לדעת כי ישנה שיטה מודרנית מאוד שלא תטריד אותך יותר בנושא: קרחת.

ללא צל של ספק הנושא של נשירת שיער והתקרחות מרגיז מאוד ואף מוריד את הבטחון העצמי גם אם זה רק במפרצים או קרחת קטנטנה המבצבצת בפדחת

בתחילה, כאשר אנו מחליטים להסתפר קצוץ ומגלחים את הקרקפת, ההרגשה כמתהלכים ערומים בעוד לא מספיקים להתרגל לרעיון “הקרחת” פתאום לאחר יום או יומיים מרגישים טוב יותר ואפילו בנוח. גם הגבריות בולטת יותר וגילוח ניהיה דרך קבע.

הדמיית שיער לקרחת מסתירה את האזורים הרקים ויוצרת טשטוש בקרקפת חלקה ומעלימה קרחות. כאשר ישנם צלקות פתאום הם מורגשות ולאחר הגילוח רואים את הסימנים שהשיער הסתיר, בהשתלת שיער לדוגמא ניתן לבצע הסתרת/העלמת צלקות או לטשטש אותם לחלוטין.

טיפולי מיקרו פיגמנטציה בקרחת ע” מומחים באיפור קבוע לקרקפות עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בישראל מעניקים הדמיית זקיקי שיער טבעיים ברמת גוונים תואמים בהדמייה של מיקרו-פיגמנטציה. ישנם מקומות דלילים וחשופים משיער טבעי המתמלאים בצפיפות פיגמנטים אשר מעניקים תחושה מלאת מראה באחידות וצפיפות שיער אמיתי במקום קרחת.

Call Now Button